اخبار ارز دیجیتال

تله گاو نر خطر سقوط ۳۰ درصدی قیمت AVAX در ماه فوریه را به دنبال دارد

قیمت AVAX در سال ۲۰۲۳ بیش از دو برابر شده است، اما واگرایی بین چندین شاخص کلیدی در حال افزایش است که نشان دهنده یک معکوس نزولی در آینده است.

گاوهای نر بهمن (AVAX) باید برای تأثیر ناشی از افزایش واگرایی بین برخی از شاخص های کلیدی در نمودار روزانه آماده شوند.

نمودار قیمت AVAX واگرایی نزولی را ترسیم می کند

نمودار روزانه AVAX یک واگرایی نزولی کلاسیک بین قیمت آن و شاخص قدرت نسبی (RSI)، یک نوسانگر حرکتی که از ۱۱ ژانویه شکل گرفته است را نشان می دهد.

به عبارت دیگر، قیمت AVAX از این تاریخ به بالاترین حد خود رسیده است. با این حال، از سوی دیگر، RSI روزانه سکه در حال تشکیل اوج های پایین تری است.

نمودار روزانه AVAX/USD.منبع: Trading View

علاوه بر این، کاهش حجم در جریان روند صعودی ادامه دار آواکس نیز همین سرنخ نزولی را نشان می دهد.

همانطور که قیمت AVAX به روند صعودی خود در سال ۲۰۲۳ ادامه می دهد، واگرایی قیمت-RSI و قیمت-حجم ظاهر خواهد شد. شایان ذکر است، Avalanche بیش از ۱۰۰٪ از سال گذشته تا ۲ فوریه به ۲۲.۵۰ دلار رسیده است. این با بهبود احساسات نسبت به Risk-On و اخبار همکاری با آمازون تقویت شد.

در ۳۱ ژانویه، Avalanche با Intain شریک شد.، یک پلت فرم مالی ساختاریافته که بیش از ۵.۵ میلیارد دلار دارایی را در بیش از ۲۵ تراکنش برای راه اندازی بازار دیجیتال IntainMARKETS از طریق زیرشبکه IntainMARKETS تسهیل می کند.

پس از اعلام، قیمت AVAX نزدیک به ۲۰ درصد افزایش یافت.

ریسک قیمت بهمن در ماه فوریه ۳۰ درصد کاهش یافت

قیمت AVAX با موفقیت بالای دو سطح مقاومت اصلی بسته شد: خط روند نزولی چند ماهه (خط سیاه) و میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA 200 روزه؛ موج آبی) در طول رالی جاری.

نمودار روزانه AVAX/USD.منبع: Trading View

بهمن اکنون به دنبال شکست بالای ۲۲.۷۵ دلار است که از آگوست ۲۰۲۲ به عنوان مقاومت عمل کرده است، با شکست احتمالی تا ۳۰ دلار به عنوان هدف صعودی بعدی. این سطح همچنین با هدف شکست گوه در حال سقوط که در این تحلیل توضیح داده شده است، سازگار است.

به عبارت دیگر، از سطح قیمت فعلی حدود ۳۰ درصد سود دریافت می کنید.

برعکس، اگر شاخص واگرایی نزولی بالا از سطوح مقاومت عقب نشینی کند، قیمت AVAX می تواند به سمت متحرک نمایی ۵۰ روزه (موج قرمز) در حدود ۱۵-۱۶ دلار، حدود ۳۰ درصد کمتر از قیمت های فعلی حرکت کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا