اخبار ارز دیجیتال

Ava Labs با AWS برای ارائه استقرار گره با یک کلیک شریک است

سایر ویژگی های جدید شامل سرویس استقرار زیر شبکه و ادغام GovCloud برای Dapps سازگار است

طبق یک پست وبلاگ Ava Labs در ۱۱ ژانویه، Ava Labs، توسعه‌دهنده شبکه Avalanche (AVAX)، با خدمات وب آمازون (AWS) همکاری کرده است تا ویژگی‌های جدیدی را برای آسان‌تر کردن اجرای گره‌ها معرفی کند.

ویژگی های جدید شامل استقرار گره با یک کلیک از طریق AWS Marketplace، ادغام AWS GovCloud برای توسعه دهندگان Dapp علاقه مند به انطباق، و توانایی ایجاد زیرشبکه های Avalanche تنها با چند کلیک است.

در یک پست اعلامیه، Emin Gün Sirer، مدیر عامل Ava Labs، گفت که AWS در گذشته بخش مهمی از اکوسیستم Avalanche بوده است زیرا به توسعه دهندگان Dapp اجازه می دهد تا به راحتی گره ها را راه اندازی کنند و نرم افزار خود را آزمایش کنند. او امیدوار است که این ویژگی های جدید AWS را برای توسعه دهندگان Avalanche Dapp مفیدتر کند. او توضیح داد:

“برای توسعه دهندگان فردی و شرکتی، توانایی استفاده از AWS برای راه اندازی گره ها و آزمایش شبکه ها در حین پرواز، بدون توجه به صلاحیت قانونی که برای آنها بسیار منطقی است، یک مزیت بزرگ است. ما مفتخریم که یک پروتکل را پیاده سازی کرده ایم. که می تواند نهایی شدن تقریباً آنی را برای میلیون ها شرکت کننده فراهم کند. کار با آمازون به ما کمک می کند تا تأثیر مثبت بهمن را تسریع کنیم.

مربوط: Defrost Finance نحوه جبران خسارت قربانیان هک را توضیح می دهد

واکنش جامعه بهمن به این خبر تا حد زیادی مثبت بوده است. یک کاربر آموزشی ارسال کرده است که نشان می دهد چگونه یک گره Avalanche را با استفاده از ویژگی های جدید راه اندازی کنید.

دیگران بر روی اقدام قیمت ناشی از این اعلامیه تمرکز کردند:

AWS اولین سیستم رایانش ابری نیست که آزمایشگاه آوا با آن شریک شده است. در ماه دسامبر، ما رابطه مشابهی را با Alibaba Cloud ایجاد کردیم.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا