اخبار ارز دیجیتال

مدیران سابق FTX به دلیل نقض مالی کمپین های انتخاباتی تحت بازجویی قرار گرفتند: گزارش


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رایان سلامه، مدیرعامل FTX Digital Markets، اولین کسی بود که FTX را به مقامات بوفمانیا گزارش داد، اما طبق گزارشات، او ممکن است با اتهامات خودش در ایالات متحده مواجه شود.

گزارش شده است که دادستان های نیویورک در حال تحقیق از رایان سلامه، مدیرعامل سابق بازار دیجیتال FTX به دلیل نقض احتمالی قوانین مالی کمپین های انتخاباتی ایالات متحده هستند.

بر اساس گزارش ۱۱ ژوئیه در نیویورک تایمز، سلامه و دوست دخترش میشل باند، نامزد جمهوری خواهان برای نمایندگی در حوزه اول کنگره در نیویورک در سال ۲۰۲۲، در طول مبارزات انتخاباتی به عنوان رئیس جمهور دولت فدرال انتخاب شدند. ممکن است از حد مجاز کمک مالی شما فراتر رفته باشد. مقامات در حال تحقیق درباره روابط مالی میان آقای سلامه و آقای باند هستند و بنا بر گزارش ها با مبارزات انتخاباتی او در کنگره که فراتر از انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان متوقف شده است، سروکار دارند.

به نظر می رسد این تحقیقات جدا از اتهامات فدرال است که سایر افراد مرتبط با FTX و شرکت های تابعه آن از زمان اعلام ورشکستگی FTX در نوامبر ۲۰۲۲ با آنها روبرو هستند. سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، منتظر دو محاکمه جنایی برای نقش خود در اتهامات جنایی است، اما به نظر می رسد مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن-فرید، از اتهامات فدرال که با سایرین مرتبط با FTX و زیرمجموعه های آن در ارتباط هستند از زمان اعلام ورشکستگی FTX در سال، جدا باشد. نوامبر ۲۰۲۲. کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research و گری وانگ، بنیانگذار FTX، در دسامبر ۲۰۲۲ به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند.

طبق گزارش کمیسیون انتخابات فدرال (FEC)، افراد می توانند تا سقف ۲۹۰۰ دلار به کمپین های اولیه برای نامزدهای فدرال و تا ۲۹۰۰ دلار برای انتخابات عمومی سال ۲۰۲۲ کمک کنند. بر اساس سوابق FEC، سلامه هر کدام ۲۹۰۰ دلار در دو نوبت اهدا کرد. او علاوه بر حمایت از کمپین باند برای انتخابات مقدماتی در ماساچوست، دو کمک مالی به مبلغ ۲۹۰۰ دلار برای انتخابات عمومی انجام داده است. باند شخصاً بیش از ۱۴۵۰۰۰ دلار کمک کرد و بیش از ۸۷۷۰۰۰ دلار به کمپین خود وام داد.

مربوط: راه‌اندازی مجدد FTX: مدیر عامل با «ذینفعان» صحبت می‌کند – گزارش

گزارش شده است که مقامات دفتر تحقیقات فدرال در ماه آوریل به اقامتگاه سلامه یورش بردند. در زمان انتشار، هیچ اتهامی در رابطه با زمان او به عنوان مدیر عامل FTX Digital Markets، بازوی باهامایی این صرافی، از دسامبر ۲۰۲۱، علیه وی ثبت نشده است.

سلامه FTX را به مقامات Buffmania در مورد ارسال وجوه کاربران به Alameda Research از صرافی گزارش داد. مشخص نیست که او چه نقشی در محاکمه‌های جنایی «بانکمن فرید» که قرار است در اکتبر ۲۰۲۳ و مارس ۲۰۲۴ آغاز شود، ایفا خواهد کرد.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا