اخبار ارز دیجیتال

یک مقام وزارت خزانه داری می گوید که نقشه برداری توکن استرالیا “تکنولوژی ناشناس” است

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تروور پاور امیدوار است که این چارچوب به «حوزه» MiCA اتحادیه اروپا نزدیک‌تر باشد، برخلاف موقعیت نظارتی فعلی ایالات متحده.

به گفته مقامات وزارت خزانه داری، نقشه توکن وزارت خزانه داری استرالیا از دارایی های دیجیتال، رویکردی «تکنولوژیکی» و «مبتنی بر اصول» برای تعریف دارایی های کریپتو خواهد داشت.

ترور پاور، دستیار وزیر خزانه داری استرالیا، در 26 ژوئن در هفته بلاک چین استرالیا به کوین تلگراف گفت که این چارچوب به گونه ای ساخته می شود که بتوان توکن ها را بر اساس «عملکرد» و «هدف» به راحتی دسته بندی کرد.

او افزود: “مقاله نقشه برداری توکن زمان زیادی را صرف توکن ها، سیستم ها و ارزش پیشنهادی می کند، اما هدف آن ایجاد مقررات حول آن اصول و اجازه قرار دادن توکن ها در آنها است. دقیقاً برای همین است.”

“هدف ما این است که تکنولوژی را ناشناس باشیم. ما سعی نمی کنیم نشانه ای را مشخص کنیم.”

پاور گفت که «معقول است که فرض کنیم» یک لایحه ویژه رمزارز در سال 2024 تصویب شود، اما گفت که در نهایت به نحوه برداشت قانونگذاران استرالیایی بستگی دارد.

به گفته پاور، دارایی‌های کریپتو که در طول زمان در عملکرد یا مفید بودن تغییر می‌کنند، احتمالاً در معرض بررسی قرار خواهند گرفت.

“اگر آنها بسیار مهم شوند، […] بعد از آن سیستم رگولاتوری را می گذرانند و فارغ التحصیل می شوند. ”

وی تاکید کرد که مقررات نقشه برداری رمزی برای پاسخ به چنین تغییراتی باید “محکم” باشد و به صورت “خنثی از نظر فناوری” و “بر اساس اصول” عمل کند.

Trevor Power وزیر خزانه داری استرالیا در هفته بلاک چین 2023 استرالیا سخنرانی می کند. منبع: کوین تلگراف

وزارت خزانه داری معتقد است نقشه برداری توکن برای درک چگونگی تعامل اکوسیستم ارزهای دیجیتال با چارچوب قانونی مالی موجود استرالیا ضروری است.

پاور گفت که اجرای نقشه توکن تحت تأثیر مجموعه اقدامات اجرایی نظارتی اخیر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قرار نگرفته است.

در عوض، پاور امیدوار است که چارچوب ارزهای دیجیتال به «حوزه» مقررات بازار دارایی رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) نزدیک‌تر شود.

مربوط: “نقشه برداری رمزی” عجله می تواند به فضای رمزنگاری استرالیا آسیب برساند – موسس Finder

پاور همچنین از شرکت‌های دارایی دیجیتال آمریکایی و خارجی برای در نظر گرفتن بازار استرالیا استقبال کرد. به شرطی که به یک چارچوب نقشه‌برداری نشانه‌ای که هدف آن تعادل نوآوری و حمایت از مصرف‌کننده است، پایبند باشد.

دو بخش برای هر عنصر مقررات وجود دارد: یکی اطمینان از وجود چارچوب و دوم این است که اطمینان حاصل شود که فضایی برای رشد و نوآوری صنعت وجود دارد.

وزارت خزانه داری فرآیند مشاوره را از 3 فوریه تا 3 مارس انجام داد، یعنی حدود شش ماه پس از معرفی چارچوب نقشه برداری توکن در 22 اوت.

مجله: سکه های ناپایدار: از بین بردن چربی، نصب و راه اندازی، و سایر خطرات در راه استنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا