🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بورس استرالیا به طور رسمی برنامه های بلاک چین را کنار می گذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ASX بازسازی بلاک چین را کنار می‌گذارد و گزینه‌های سنتی را برای دستیابی به نتایج مطلوب تجاری در حین ارسال RFP به فروشندگان نرم‌افزار بالقوه در نظر می‌گیرد.

یک اپراتور بازار سهام استرالیایی تصمیم گرفته است از برنامه های خود برای بازسازی پلتفرم نرم افزاری خود با استفاده از فناوری بلاک چین چشم پوشی کند و تا حد زیادی مفهومی که زمانی مورد تحسین قرار گرفته بود که از طریق ارتباط آن با ارزهای دیجیتال معروف شده بود را رد کرد.

بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) در ماه نوامبر تصمیم گرفت بازسازی نرم افزار یکپارچه معاملات، تسویه و تسویه حساب خود را بر اساس محاسبات توزیع شده متوقف کند و نارضایتی را در میان فعالان بازار برانگیخت. یک بررسی خارجی به این نتیجه رسید که پس از هفت سال توسعه، نیاز به یک بازسازی اساسی دارد.

پس از تعلیق اولیه، این شرکت نشان داد که در حال بررسی جایگزین هایی برای تلاش جدید خود برای بازسازی نرم افزار ۳۰ ساله خود است. با این حال، طی جلسه ای با شرکت کنندگان در ۱۷ می، طبق گزارش ها، این شرکت اعلام کرد که قصدی برای ترکیب بلاک چین یا فناوری دفتر کل توزیع شده مرتبط (DLT) ندارد.

وقتی از تیم وایتلی، مدیر پروژه صرافی پرسیده شد، در این جلسه گفت که اگرچه در حال بررسی همه گزینه‌ها است، اما برای دستیابی به کسب و کار مورد نظر، باید به جای DLT یا بلاک چین از DLT و بلاک چین استفاده شود. تکنولوژی مرسوم تر نتیجه

این بیانیه پایان پروژه‌ای را نشان می‌دهد که انتظار می‌رفت یکی از برجسته‌ترین نمونه‌های مفهومی را با هدف تسریع تراکنش‌های آنلاین از طریق پردازش امن در چندین مکان به نمایش بگذارد.

ASX اولین بورس اوراق بهادار در جهان است که از فناوری بلاک چین برای اجرای خدمات اصلی خود در مشارکت با پیمانکار دارایی دیجیتال مستقر در نیویورک، ارائه دهنده فناوری استفاده می کند. ASX در سال ۲۰۱۶ پس از استخدام Digital Assets برای بازسازی نرم افزار خود، سهام کوچکی را در این شرکت خریداری کرد.

مربوط: صرافی استرالیا ترس بسته شدن بانک را در میان آشفتگی بایننس برطرف می کند، اما خطرات مانع از آن است.

وایتلی در این جلسه به شرکت کنندگان گفت که ASX در مسیر نهایی کردن استراتژی جدید خود تا پایان سال است. او گفت که این شرکت درخواست‌های اطلاعاتی را برای فروشندگان بالقوه نرم‌افزار ارسال کرده است و به دنبال بازخورد جامع‌تر است و همچنین درخواست‌هایی برای پیشنهادات (RFP) برای فروشندگانی که علاقه فعال‌تری را ابراز کرده‌اند، صادر کرده است.

ASX بازخوردهایی را از فعالان بازار دریافت کرده است که آنها رویکردی با ریسک کمتر را ترجیح می دهند و از مهاجرت ناگهانی به نرم افزار جدید در یک روز اجتناب می کنند. وایتلی اذعان داشت که این بازخورد در طول فرآیند برنامه ریزی پیاده سازی مورد توجه قرار گرفته است.

مجله: قانون پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال استرالیا در یک دوراهی قرار دارد: داستان داخلی

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا