اخبار ارز دیجیتال

صرافی استرالیا ترس بسته شدن بانک را در میان آشفتگی بایننس برطرف می کند، اما خطرات مانع از آن است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صرافی کریپتوکارنسی استرالیا هیچ مشکلی با ارائه دهندگان پرداخت خود گزارش نکرده است، اما فقدان قانون محلی به این معنی است که نمی توان حوادث بیشتری را در مورد بدهی بانکی رد کرد.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال مستقر در استرالیا پس از اینکه ارائه‌دهنده پرداخت بایننس استرالیا دستور خروج از صرافی را صادر کرد، برای فرونشاندن ترس‌ها از شیوع این بیماری افزایش یافته‌اند، اما خطرات همچنان وجود دارد. برخی هشدار می‌دهند که

در ۱۸ مه، بایننس استرالیا به کاربران اطلاع داد که سرویس AUD آن پس از اینکه شریک پرداختش به Zept توسط شرکت شریک Cascal گفته بود که پشتیبانی از صرافی را متوقف کند، به حالت تعلیق درآمد.

آدریان پلزلوزنی، مدیر عامل ایندیپندنت رزرو، به کوین تلگراف گفت که او معتقد است که “به نظر می رسد این یک موضوع خاص بایننس است و یک موضوع در کل صنعت نیست” و اضافه کرد که او معتقد است که سهم دلار استرالیا در مبادلات یک صنعت گسترده نیست. او افزود: سپرده ها و برداشت ها “بی وقفه ادامه خواهد داشت.”

کارولین بولر، مدیر عامل شرکت BTC Markets گفت: «نیازی به نگرانی نیست و ما در حال همکاری بسیار نزدیک با هم هستیم.» [our payments provider]به خصوص در مورد کلاهبرداری ”

او گفت: “من هیچ هشداری مبنی بر نگرانی بازار BTC دریافت نکرده ام.” “ما ماهانه برای مدت زمان خوبی به آنها مدیون هستیم.”

جاناتان میلر، مدیر عامل کراکن استرالیا، به کوین تلگراف گفت که «تنها چند ارائه‌دهنده پرداخت ارز دیجیتال در بازار محلی وجود دارد و ما روابط بسیار قوی با آنها داریم.» گفت.

وی گفت: بسیار مایه تاسف است که شرکت ها در شرایطی قرار دارند که باید یک شبه دسترسی مشتریان را قطع کنند.

“این برای کاربر نهایی یا صنعت عالی نیست، اما به نظر می رسد بخشی از داستان گسترده تر از آنچه برای مدتی در این شرکت می گذرد باشد.”

برخی از مدیران خاطرنشان کردند که به نظر می رسد کاربران بایننس به دنبال صرافی های جایگزین با پرداخت های دلار استرالیا بالاتر هستند که منجر به افزایش قابل توجه تعداد کاربران، دانلودها یا ثبت نام ها در پلتفرم می شود.

خطرات از کار افتادن بانک هنوز در کمین است

علیرغم تضمین‌ها، برخی از مدیران گفتند که محیط نظارتی استرالیا برای ارزهای دیجیتال می‌تواند منجر به بسته شدن بیشتر حساب‌های بانکی شود.

باولر گفت: «صرف نظر از آخرین اخبار بایننس، ریسک بانک‌زدایی همیشه وجود خواهد داشت.

“این نشان دهنده محیط نظارتی است که ما در آن فعالیت می کنیم، یا در این مورد، وجود یک محیط نظارتی وجود ندارد.”

بولر اضافه کرد که به همین دلیل است که استرالیا به یک “چارچوب نظارتی مناسب” نیاز دارد، که به اعتقاد او به موسسات مالی در مورد تجارت با صرافی‌های ارز دیجیتال اطمینان می‌دهد.

او افزود، قانونی مانند این “می تواند اطمینان خاطری در مورد استانداردهایی که عمل می کنند، بدهد.”

بولر گفت در حال حاضر ارائه دهندگان پرداخت “بسیار محدود” در صنعت داخلی وجود دارد زیرا صرافی ها “به ریل بانکی دسترسی ندارند.”

مربوط: استرالیا اولین تجارت فارکس را با استفاده از CBDC به عنوان پایلوت eAUD نشان می دهد

میلر کراکن با اشاره به ورشکستگی بانک ها در ایالات متحده و متعاقب آن بسته شدن بانک های شرکت های ارزهای دیجیتال، گفت که این مشکل “لزوما یک مشکل محلی نیست.” او اضافه کرد.

سایرین و گروه‌های صنعتی درباره رابطه نسبتاً پرتنش بین کسب‌وکارهای ارز دیجیتال و بانک‌ها در استرالیا بسیار پر سر و صدا بوده‌اند و این چیز جدیدی نیست.

او افزود که کراکن قبلاً مجوزهای مرتبط با ارزهای دیجیتال را در «چندین حوزه قضایی» مانند کانادا، اروپا و بریتانیا که رژیم‌های قانونی متفاوتی برای ارزهای دیجیتال دارند، دارد یا در حال کار است.

او گفت: «استرالیا مانند نشستن بدون هیچ رژیمی است.

جیسون تیتمن، مدیر عامل Swyftx به کوین تلگراف گفت که در درازمدت، “به نفع همه است که صنعت کریپتو با بانک ملی روابط سالم داشته باشد و این یک مسئولیت بر دو طرف است.” من شما را همراهی خواهم کرد. او گفت.

مجله: جو روبین – حقیقت درباره موسس ETH Split و “Crypto Google”نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا