اخبار ارز دیجیتال

بررسی هزینه های زندگی انجمن بانکداران استرالیا فشار بانک ها را نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تجزیه و تحلیل تورم فزاینده و سقوط بانک سیلیکون ولی نشان داد که بیش از 186 بانک در ایالات متحده در معرض خطر تعطیلی مشابه هستند اگر سپرده گذاران تصمیم به برداشت همه وجوه خود داشته باشند.

انجمن بانکداران استرالیا (ABA)، نهاد صنعتی صنعت بانکداری استرالیا، بیانیه‌ای را برای بررسی دقیق تأثیر همه‌گیری COVID-19، محدودیت‌های زنجیره تامین جهانی و تنش‌های ژئوپلیتیکی بر استرالیایی‌ها منتشر کرده است. زندگي كردن.

تجزیه و تحلیل افزایش و سقوط همزمان تورم برای سه بانک سنتی اصلی – بانک سیلیکون ولی (SVB)، بانک سیلورگیت، و بانک امضا – نشان می دهد که بیش از 186 بانک در ایالات متحده در صورت تصمیم سپرده گذاران به خروج، مجبور به تعطیلی خواهند شد. اخیرا ثابت شده است که در معرض خطر بسته شدن مشابه است. هدف تحقیق ABA شناسایی راه هایی برای کاهش هزینه های زندگی در استرالیا و واکنش سیاست مالی دولت است.

شاخص قیمت مصرف کننده، درصد تغییر نسبت به مدت مشابه سال گذشته، دسامبر 2012 تا دسامبر 2022. منبع: ausbanking.org.au

ABA اذعان کرد که بسیاری از استرالیایی‌ها در تطبیق با هزینه‌های بالاتر زندگی مشکل دارند، اما ممکن است برای برخی آسان‌تر باشد.

ABA انتظار دارد که اکثر مشتریان الگوهای مخارج خود را تغییر دهند، پس‌اندازهای انباشته را برای بازپرداخت‌های بالاتر با پیش‌بینی نرخ‌های استقراض بالاتر اعمال کنند، یا وام‌های رهنی خود را مجدداً تامین مالی کنند که در نتیجه هزینه‌های زندگی و مسکن بالاتر خواهد رفت.» ما مراقب مدیریت تعهدات وام خود هستیم.

یکی از بزرگترین فشارها بر بانک ها زمانی بود که شهروندان از وام مسکن با نرخ ثابت به وام مسکن با نرخ متغیر تغییر مسیر دادند. با این حال، ABA می خواست با مشتریان خود فعال باشد و اطمینان حاصل کند که آنها بهترین معاملات را در خدمات بانکی دریافت می کنند.

نرخ پس انداز خانوار، دسامبر 2014 – دسامبر 2022. منبع: ausbanking.org.au

اجاره املاک در سراسر استرالیا نیز با عادی شدن بازارها پس از پایان محدودیت های COVID-19 به طور پیوسته در حال افزایش است. شهروندانی که با مشکلات مالی مواجه هستند می توانند برای کمک از جمله معافیت از کارمزد و کارمزد، افزایش سقف اعتبار اضطراری و به تعویق انداختن بازپرداخت وام های برنامه ریزی شده با بانک های خود تماس بگیرند.

مربوط: بانک ملی استرالیا اولین تراکنش های بین مرزی استیبل کوین را انجام می دهد

به موازات این تلاش برای رهایی استرالیایی ها از افزایش تورم ارزهای فیات، بانک مرکزی استرالیا و وزارت دارایی جلسه ای پشت درهای بسته با مدیران کوین بیس برگزار کردند تا در مورد آینده مقررات ارزهای دیجیتال در استرالیا بحث کنند. من اینجا هستم.

Cointelegraph از سخنگوی RBA تأیید کرده است که Coinbase در اواسط مارس با بخش سیاست پرداخت و ثبات مالی RBA “به عنوان بخشی از تعامل مداوم ما با بانک ها و صنعت” ملاقات کرده است.نویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا