🚨 اخبار ارز دیجیتال

اندیشکده: قوانین کریپتو استرالیا در معرض سبقت گرفتن بازارهای نوظهور است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لورتا جوزف گفت: برمودا و نیجریه در ارزهای دیجیتال سریعتر از استرالیا حرکت می کنند و سرزمین پایین آندر به زودی “باید به این سرعت برسد”.

رئیس یک اندیشکده جدید ارزهای دیجیتال می‌گوید که دولت استرالیا باید سرعت توسعه مقررات ارزهای دیجیتال را تسریع کند، در غیر این صورت خطر عقب افتادن از بازارهای در حال توسعه وجود دارد.

لورتا جوزف، رئیس کمیته مشورتی استانداردهای مالی دیجیتال استرالیا (ADFSAC)، یک نهاد سیاستی تازه تاسیس تحت انجمن ADC، گفت که این کشور در خطر عقب ماندن از سایر کشورها در توسعه مقررات است. من به کوین تلگراف هشدار دادم.

در اوایل سال جاری، وزارت خزانه داری استرالیا رایزنی هایی را در مورد تمرین «نقشه توکن» برای کمک به طبقه بندی دارایی های رمزنگاری مختلف انجام داد. یک مشاوره کتبی در مورد چارچوب مجوز احتمالی برای اواسط سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، و میزگردی در مورد مجوز رمزنگاری برای سه ماهه سوم برنامه ریزی شده است. همچنین صورتحساب های خصوصی برای تسهیل مقررات ارزهای دیجیتال وجود دارد.

اما جوزف هشدار داد که سرعت توسعه مقررات در کشور هنوز بسیار کند است.

جوزف گفت: «وقتی می‌روم و می‌بینم که کشورهایی که در آنها کار می‌کنم – برمودا، موریس، نیجریه – سریع‌تر از کشور من حرکت می‌کنند، واقعاً من را عصبانی می‌کند.» او به تأثیر آن بر «بهبود زندگی مردم اطراف» اشاره کرد. جهان.”

برمودا حمایت خود را از صنعت ارزهای دیجیتال تنظیم شده ابراز کرده است، در حالی که موریس و نیجریه در سال های اخیر در تنظیم و سیاست گذاری صنایع داخلی خود مشارکت داشته اند.

ما هنوز در حال کشف چگونگی انجام تمرینات نقشه برداری رمز و نحوه ایجاد صورت حساب در بیت کوین و اتریوم هستیم. ما باید سرعت خود را حفظ کنیم.

جوزف گفت که بیشتر اکوسیستم کریپتو استرالیا تحت پوشش قوانین موجود نیست.

جوزف گفت که از حدود سال ۲۰۱۷ روی خط‌مشی و قانون ارزهای دیجیتال کار می‌کند و به برمودا کمک کرد تا در سال ۲۰۱۸ قوانین مربوط به کسب‌وکارهای ارز دیجیتال را تصویب کند.

او نیاز به ایجاد یک ADFSAC را که صنعت، دانشگاه، سیاستگذاران و دولت‌ها را گرد هم می‌آورد، تشخیص می‌دهد و اضافه می‌کند که «این لایحه هرگز نمی‌توانست بدون مشارکت همه روی میز تهیه شود.» مزرعه برنج.

وی افزود: اتاق های فکر در پیشبرد گفت و گو بسیار مهم هستند.

همه باید همزمان بر سر میز باشند زیرا در غیر این صورت اوضاع نمی تواند درست پیش برود.»

آموزش ارزهای دیجیتال نیز بخش مهمی از موسسه جدید خواهد بود. جوزف گفت: “با من تماس بگیرید. اجازه دهید کیف پول را دانلود کنم. بیایید ببینیم استفاده از آن چقدر آسان است و سپس درباره اینکه چرا آن را دوست ندارید، بحث خواهیم کرد.”

مربوط: قانون جدید رمزگذاری اتحادیه اروپا: چگونه MiCA می تواند اروپا را به یک مرکز دارایی دیجیتال تبدیل کند

جوزف از نظر جهت گیری سیاستی که استرالیا باید در پیش بگیرد، به تنظیم کننده های مالی بین المللی مانند سازمان بین المللی کمیسیون های اوراق بهادار (IOSCO)، گروه ویژه اقدام مالی (FATF) و هیئت ثبات مالی اشاره کرد. من فکر می کنم ما باید با استانداردها همگام باشیم. تنظیم کننده ها (FSB).

جوزف معتقد است که اشکال دولت G7 و G20 “به زودی” اجرای قوانین ارزهای دیجیتال را آغاز خواهند کرد و مشاغلی که به دنبال حوزه های قضایی با موانع نظارتی پایین تر هستند “در آینده دوام نمی آورند.”

او گفت: “ما می خواهیم به عنوان یک شرکت در یک حوزه قضایی مجزا از نظر قانونی ثبت نام کنیم.”

نظر: ماکزیمیسم رمزنگاری جمهوری خواه تقریباً به بدی “لژیون ضد رمز” دموکرات ها است.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا