اخبار ارز دیجیتال

CBDC برای حل مشکلات امروز نیست – رهبر CBDC استرالیا

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دیلیپ رائو، مدیر سابق ریپل که در حال حاضر هدایت آزمایشی CBDC در استرالیا را بر عهده دارد، در حال بررسی 14 مورد احتمالی استفاده از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است.

مدیران پیشگام آزمایشی CBDC استرالیا می‌گویند که ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ممکن است مشکلاتی را که امروز با آن روبرو هستیم حل نکنند، اما می‌توانند پاسخی برای مواردی باشند که ما هنوز نمی‌شناسیم.

دیلیپ رائو، یکی از مدیران سابق ریپل که اکنون یک پروژه تحقیقاتی تجربی CBDC در استرالیا را رهبری می کند، به کوین تلگراف گفت که ارزهای صادر شده توسط بانک مرکزی را می توان برای مواردی که هنوز مورد بررسی قرار نگرفته اند ساخته شود. به نظر من این امکان وجود دارد.

ممکن است مشکل امروز حل نشود، اما ممکن است پس فردا مشکل حل شود.»

آقای رائو مدیر برنامه تحقیقاتی مرکز تحقیقات همکاری مالی دیجیتال (DFCRC) است که با بانک رزرو برای بررسی موارد استفاده بالقوه CBDC کار می کند.

اما رائو گفت این سوال که چرا افراد می خواهند یا نیاز به استفاده از آن دارند بی پاسخ مانده است.

رائو توضیح داد که استفاده احتمالی در آینده می تواند موسسات بزرگی باشد که دارایی های توکن شده را در بازاری معامله می کنند که ممکن است ترجیح دهند از CBDC برای کاهش ریسک استفاده کنند.

خلبان استرالیایی CBDC در حال بررسی 14 مورد استفاده احتمالی است. رائو گفت که گزارش‌های مربوط به این آزمایش‌ها، که هنوز منتشر نشده‌اند، مواردی را که مستلزم بررسی بیشتر هستند، محدود می‌کند.

او می‌گوید: «هر موردی نیاز به CBDC ندارد. او افزود که “مردم باید ارزش را در CBDCها ببینند تا به طور گسترده مورد پذیرش قرار گیرند.”

مربوط: خزانه‌داری استرالیا: بانکداری رمزنگاری می‌تواند صنعت را به زیرزمینی هدایت کند

یکی دیگر از موانع CBDCها، حداقل در استرالیا، نیاز به تغییرات قانونی است که نیاز به حمایت عمومی دارد.

رائو گفت که برای تصویب چنین تغییری در پارلمان، “سیاستمداران باید همراه باشند” و افزود که این امر مستلزم مشورت عمومی گسترده است.

رائو گفت، چنین گفتگوهایی بر حل “مشکلاتی که مردم خواهان حل آنها هستند” متمرکز خواهد شد. وی افزود: «سیاستمداران آرای خود را از دست نمی دهند.

“باید بگذری […] هم تکنولوژی و هم قانون این مشکلات را حل می کند تا مردم نسبت به کاری که انجام می دهند احساس امنیت کنند. “

مجله: راهنمای شهرهای رمزنگاری به سیدنی: چیزی فراتر از یک پل “توکن”.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا