اخبار ارز دیجیتال

مدیر اجرایی استرالیایی “استدلال” مبنی بر برخورد با ارزهای دیجیتال به عنوان ابزار مالی را رد می کند

وزیر خدمات مالی استرالیا در مصاحبه ای در ۲۲ ژانویه گفت که “بحث زیادی” در مورد برخورد با ارزهای دیجیتال به عنوان ابزار مالی وجود دارد.

یک مدیر اجرایی ارز دیجیتال استرالیایی هشدار داد که همه دارایی های دیجیتال را در یک قایق به عنوان ابزارهای مالی جمع نکنید.

در مصاحبه ای با Sydney Morning Herald در ۲۲ ژانویه، دستیار خزانه دار و وزیر خدمات مالی استفان جونز در مورد وضعیت مقررات ارزهای دیجیتال در کشور اظهار نظر کرد.

به گفته یکی از مدیران صرافی ارزهای دیجیتال، دولت در مسیر اجرای «نقشه توکن» امسال است تا مشخص کند کدام دارایی‌های مجازی تنظیم می‌شوند و «به زودی» فرآیند مشاوره با صنعت را آغاز خواهد کرد. این مورد تأیید شد.

اما جونز گفت که او “خیلی وسوسه نشده” که مجموعه ای کاملاً جدید از مقررات را برای آنچه که به اعتقاد او اساساً ابزارهای مالی است تنظیم کند.

معاون خزانه دار و وزیر خدمات مالی استفان جونز نماینده پارلمان.منبع: وب سایت حزب کارگر استرالیا

“من نمی‌خواهم نتیجه فرآیند مشاوره‌ای را که قرار است انجام دهم پیش داوری کنم. اما اگر شبیه اردک به نظر می‌رسد، مانند اردک راه می‌رود، مانند اردک صدا می‌دهد، باید با آن مانند یک اردک رفتار شود.” از موقعیتی شروع کنید که

سکه‌های دیگر و سایر توکن‌ها اساساً به‌عنوان ذخیره‌سازی ارزش برای سرمایه‌گذاری و سفته‌بازی استفاده می‌شوند. [There is a] یک استدلال خوب این است که باید با آنها مانند ابزارهای مالی رفتار شود. ”

طبق گزارش SMH، کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC) و Commonwealth Bank، یکی از “۴ بانک بزرگ” استرالیا نیز از تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال به عنوان ابزار مالی حمایت می کنند.

مدیران کریپتو نسبت به رویکرد “فراگیر” هشدار می دهند

با این حال، فعالان بازار کریپتوکارنسی نسبت به رویکرد گسترده تر به ارزهای دیجیتال هشدار می دهند.

مایکل باسینا، وکیل بلاک چین و دارایی دیجیتال و شریک Piper Alderman، در مصاحبه ای با Cointelegraph هشدار داد: ریسک بیشتری ایجاد کند. ”

آدام پرسی، مشاور کل Swyftx به Cointelegraph گفت:

ترفند این است که از مصرف کنندگان با تنظیم نکردن مشاغل دارایی دیجیتال داخلی که به خوبی اداره می شوند، محافظت می کند، و مردم را مجبور به استفاده از مبادلات خارج از کشور با کنترل و تعادل کمتر سختگیرانه می کند.

در همین حال، هولگر آریانس، مدیرعامل Banxa، ارائه‌دهنده ارزهای رمزنگاری شده روی رمپ، ابراز نگرانی کرده است که قوانین بیش از حد می‌تواند نقش پیشگام استرالیا در ارزهای دیجیتال را «به شدت تحت تأثیر قرار دهد».

کارولین بولر، مدیر عامل صرافی استرالیایی BTCMarkets، همچنین نسبت به “رویکرد بیش از حد تجویزی” برای مقررات هشدار داد.

این در نهایت می تواند اقتصاد دیجیتال را به عقب براند و رقابت بین المللی ما را از بین ببرد.

تنظیم‌کننده‌های مالی استرالیا هنوز به طور رسمی چارچوب نظارتی را ایجاد نکرده‌اند، اما در پی سقوط FTX در نوامبر، سیاستمداران استرالیایی و آن‌ها در سراسر جهان فوریت بیشتری برای اقدام مشاهده کردند. من معتقدم که وجود دارد.

جونز گفت که سقوط FTX “هیچ شکی” در مورد نیاز به مقررات کریپتو ندارد.

مربوط: دولت جدید استرالیا سرانجام موضع خود را در مورد مقررات ارزهای دیجیتال اعلام کرد

در ماه سپتامبر، کارآفرین و سرمایه‌گذار استرالیایی رمزارز، Fred Schebesta هشدار داد که نقشه‌برداری عجله توکن می‌تواند برای صنعت مشکل ایجاد کند.

وی افزود: پیچیدگی‌های نقشه‌برداری توکن مشخص نیست و صنعت کریپتو «نوپا» استرالیا باید «خود را با سایر بازارهای بزرگ و مقررات آنها هماهنگ کند».

گروه لابی کریپتو Blockchain Australia با آن موافقت کرد و در آن زمان گفت که تمام دارایی های رمزنگاری به عنوان ابزارهای مالی تلقی می شوند، سرمایه گذاری و نوآوری در بخش کریپتو تضعیف می شود و مشاغل مرتبط با این صنعت از بین خواهند رفت.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا