🚨 اخبار ارز دیجیتال

صرافی کریپتو استرالیا با وجود “ریسک های نظارتی” گسترش ایالات متحده را آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آشر تان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران کوینجار در مصاحبه اخیر خود گفت: «در حالی که سایر صرافی ها خطرات نظارتی را می بینند، ما فرصت هایی را می بینیم.

صرافی رمزارز استرالیا، کوینجار، در آستانه آغاز فعالیت های تمام عیار در ایالات متحده با مدیر عاملی است که به نظر می رسد از «ریسک نظارتی» بازار نگران نیست.

آشر تان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران کوینجار در مصاحبه با The Australian در تاریخ ۱ مه گفت که موج اخیر شرکت‌های رمزنگاری ایالات متحده زنگ خطر را در مورد رویکرد دولت به مقررات به صدا درآورده‌اند.

وی گفت: در جایی که سایر صرافی ها ریسک های نظارتی را می بینند، ما فرصت ها را می بینیم و افزود:

ما همیشه درک کرده‌ایم که مقررات نقش مهمی در آینده ارزهای دیجیتال خواهد داشت و معتقدیم که بازار آمریکا به صرافی‌ها با یکپارچگی و انطباق بی‌نظیر پاداش می‌دهد.»

Coinjar در ملبورن مستقر است و در اواخر سال ۲۰۱۳ تاسیس شد. یکی از اولین صرافی هایی که در استرالیا وارد بازار شد، همچنین مجوز فعالیت در بریتانیا را در سپتامبر ۲۰۲۱ دریافت کرد. دو کشور

اشر تان، مدیرعامل کوینجار گفت:منبع: توییتر

Coinjar برنامه های توسعه ایالات متحده خود را در ماه می با فهرست کردن یک موقعیت باز برای یک افسر انطباق با مبارزه با پولشویی (AML) راه اندازی کرد.

“CoinJar در حال گسترش به ایالات متحده است و به دنبال یک مسئول انطباق AML است. نامزدهای موفق به مسئول حقوقی و انطباق و هیئت مدیره گزارش می دهند و مالکیت برنامه ها و سیاست های قابل اجرا از جمله برنامه AML/OFAC را نشان می دهند و فرآیندها را اجرا می کنند. برای اطمینان از رعایت آنها.»

تان پیشنهاد کرد تمرکز کوینجار بر رعایت مقررات کلیدی برای موفقیت آن در محیطی چالش برانگیز مانند ایالات متحده است.

“مجوز در سطح ایالت ایالات متحده انجام می شود، بنابراین ما به تدریج ایالت های بیشتری را اضافه خواهیم کرد تا زمانی که پوشش کامل ایالتی داشته باشیم.” CoinJar معتقد است که برای مقابله با این چالش مناسب است. “

مربوط: درباره تعطیلی بیت ترکس و اقدامات SEC در ایالات متحده – مدیر عامل شرکت جهانی Bittrex در Consensus 2023

در حالی که این ایده در تئوری خوب به نظر می رسد، صرافی های ایالات متحده مانند Coinbase نمونه هایی از موانع احتمالی Coinjar را ارائه می دهند.

کوین بیس در چندین مورد ادعا کرده است که به طور فعال به دنبال گفتگو با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به نام رعایت مقررات بوده است، اما در نهایت به این تلاش ها خیانت شد.

در ۲۲ مارس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار کوین بیس را با اخطاریه ولز که اساساً علیه برخی از پیشنهادات کوین بیس به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار، تهدید به اقدام قانونی می کرد، کوبید. با این حال، کوین‌بیس ادعا می‌کند که قبلاً چنین پیشنهادی را قبل از روشن شدن چراغ سبز به SEC فاش کرده است.

در پاسخ، Coinbase دادخواستی را به دادگاه فدرال ارائه کرد و از SEC خواست دستورالعمل‌های نظارتی واضح‌تری برای صنعت ارزهای دیجیتال ایالات متحده پیشنهاد و اتخاذ کند.

مدیر ارشد حقوقی کوین‌بیس، پل گروال، در Consensus 2023 در ۲۷ آوریل گفت: «ما به معنای واقعی کلمه روی صحنه نشسته‌ایم و درخواست مقررات، قوانین و ایجاد چارچوب‌هایی را می‌کنیم که برای یک فناوری خاص مناسب است. درخواست و ثبت نام کنید.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا