اخبار ارز دیجیتال

Auros Global قصد دارد پس از طرح بازسازی، فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد

طبق گزارش‌ها، صرافی‌های ارزهای دیجیتال در فروپاشی FTX 20 میلیون دلار آسیب دیدند.

شرکت تجارت ارزهای دیجیتال Auros Global که بنا بر گزارش ها در معرض ۲۰ میلیون دلار در معرض سقوط FTX قرار گرفت، بیانیه ای صادر کرد که قصد دارد پس از اجرای طرح بازسازی، فعالیت های عادی خود را از سر بگیرد.

پس از فروپاشی FTX، شرکت تجارت ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت که “پیدا کرد که نقدینگی فوری کافی برای پاسخگویی به فراخوان‌های وام دهندگان وجود ندارد.” با این حال، مدیریت شرکت مطمئن بود که می تواند طوفان ناشی از سرایت FTX را تحمل کند.

در بیانیه ای که Auros منتشر کرد، همچنین فاش کرد که برای یک نوع برنامه تجدید ساختار درخواست داده است که به تیم مدیریت فعلی خود اجازه می دهد تا در مقام “مدیران معتبر” تحت نظارت یک شرکت مشاوره خارجی به تجارت ادامه دهند. با این حال، طرح های بازسازی در حال انجام. فرموله شده است.

شرکت تجارت ارز دیجیتال انتظار دارد پس از اجرای کامل طرح بازسازی، عملیات به حالت عادی بازگردد.

این شرکت همچنین تاکید کرد که درخواست انحلال اولیه “لمس ملایم” را ارائه کرده است که عموماً زمانی اجرا می شود که شرکتی “حلال ترازنامه” اما “ورشکستگی جریان نقدی” باشد. این اجازه می دهد تا مشکل ورشکستگی جریان نقدی شرکت به سرعت و به طور موثر از طریق تجدید ساختار شرکت اصلاح شود.

مربوط: فایل Blockphi برای بازگرداندن ارزهای دیجیتال منجمد به کاربران کیف پول حرکت می کند

در ۱ دسامبر، Cointelegraph گزارش داد که Auros Global به دلیل شیوع FTX، بازپرداخت اصلی وام دیفای ۲۴۰۰ Wrapped Ether (wETH) را از دست داده است. M11 Credit، پذیره‌نویس اعتباری نهادی که استخر نقدینگی Maple Finance را مدیریت می‌کند، در یک تاپیک توییتری در ۳۰ نوامبر گفت که Auros پرداخت اصل ۲۴۰۰ وام WETH به ارزش تقریبی ۳ میلیون دلار را از دست داده است.

Auros Global یکی از لیست شرکت‌هایی است که پس از ورشکستگی FTX با چالش‌هایی روبرو هستند. FTX در ۱۱ نوامبر به همراه چندین شرکت دیگر به رهبری سام بنکمن اعلام ورشکستگی در فصل ۱۱ کرد.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا