اخبار ارز دیجیتال

واقعیت افزوده به برندها کمک می‌کند داستان‌هایشان را بگویند: MVFW 2023


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در طول هفته مد Metaverse 2023، پلتفرم واقعیت افزوده Over یک راهپیمایی مجازی بزرگتر از زندگی را در یکی از مشهورترین مکان‌های میلان به نمایش گذاشت.

دومین هفته مد سالانه متاورس (MVFW) از 28 تا 31 مارس امسال از طریق همکاری با پلتفرم شبکه اجتماعی سه بعدی Spatial and Over، یک پلتفرم واقعیت افزوده مبتنی بر بلاک چین (AR) در باندهای مجازی راه اندازی خواهد شد.

در رویداد امسال بیش از 60 برند از جمله برندهای میراثی مانند Dolce & Gabbana، Tommy Hilfiger، DKNY و Gucci حضور داشتند. مانند سال گذشته، این رویداد ترکیبی از یک باند دیجیتال، بحث‌های میزگرد با رهبران و طراحان متفکر صنعت و یک مهمانی بعد بود.

اما یکی از جاذبه‌های اصلی در روز پایانی رویداد، 31 مارس، رخ می‌دهد، زمانی که باند AR ترکیبی از Over در یکی از نمادین‌ترین مکان‌های میلان، Piazza del Duomo در میلان، رونمایی می‌شود.

مهمانان نمایش مد AR را در Piazza Duomo در میلان تماشا می‌کنند.منبع: بالا

دیگو دی توماسو، یکی از بنیانگذاران و مدیران ارشد اجرایی، به کوین تلگراف گفت که هسته صنعت مد شامل نمایش هویت و ایجاد روایت در مورد برندها است.

“به طور خاص AR به عنوان یک رسانه جدید و هیجان انگیز در نظر گرفته می شود که به برندها اجازه می دهد داستان های خود را بگویند و کار خود را به شیوه ای جذاب تر و شهودی تر به نمایش بگذارند.”

توماسو گفت: «تأثیر، درک و احساسات» مصرف‌کنندگان از اقلام ارائه‌شده در AR و 2D بی‌نظیر است. به گفته یکی از بنیانگذاران AR Catwalk، ویترین مغازه ها و آزمایش مجازی AR تنها تعدادی از چیزهایی هستند که به صنعت مد می آیند.

به محض اینکه عینک های هوشمند مصرف کننده وارد بازار شوند، هیچ برندی بدون استراتژی واقعیت افزوده وجود نخواهد داشت.

باند AR مدل‌های مجازی در مقیاس بزرگ را در طرح‌های دیجیتالی پیشرفته از برندهای شرکت‌کننده مانند Space Runners x Balmain و Pet Liger، که بخشی از پروژه Gucci VAULT هستند، نشان می‌داد. افراد مشهور Bored Ape Yacht Club نیز در باند فرودگاه قدم زدند.

یک مهمان این رویداد را “سطح جدیدی از تجربه” نامید و بیش از حد با کوین تلگراف به اشتراک گذاشت که مد دیجیتال را به یک “سطح کاملاً جدید” رساند.

مربوط: متاورس در حال تبدیل شدن به پلتفرمی است که جامعه مد را به هم متصل می کند

دیو کار، رئیس استراتژی خلاقیت و مشارکت در Over، به کوین تلگراف گفت که AR با متاورس متفاوت است. دلیل آن این است که بینندگان مجبور نیستند جلوی رایانه بنشینند یا از “هدست واقعیت مجازی دست و پا گیر” استفاده کنند.

“با AR، متاورژن زنده می شود. شما می توانید در میان افراد واقعی باشید و در عین حال محیط اطراف خود را با محتوای دیجیتال شگفت انگیز و همهجانبه تقویت کنید.”

کار اشاره کرد که پیشرفت‌های آتی Over به مدل‌های AR اجازه می‌دهد صحبت کنند و در مورد لباس‌ها تصمیم بگیرند، و این نشان می‌دهد که «برای برندها و خرده‌فروشان معنی زیادی دارد».

مجله: اسرار ارائه به VCهای مرد: بنیانگذاران زن کریپتو شروع به کار می کنندنویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا