اخبار ارز دیجیتال

شرکت حسابرسی Mazars گواهی رزرو KuCoin را تأیید می کند

Mothers، شرکت حسابداری سابق شرکت دونالد ترامپ، اخیرا برای حسابرسی PoR بایننس استخدام شد.

صرافی ارزهای دیجیتال KuCoin شرکت حسابداری بین المللی Mazars را مأمور کرده است تا یک ممیزی شخص ثالث از اثبات ذخیره (PoR) خود را انجام دهد.

طبق اعلامیه 5 دسامبر، این راستی‌آزمایی به مشتریان صرافی شفافیت و گزارش بیشتری درباره وثیقه بودن دارایی‌های زیربنایی ارائه می‌دهد که به بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و برای استیبل کوین‌های USDT و USDC اجازه می‌دهد.

این گزارش ظرف چند هفته در وب سایت رسمی KuCoin در دسترس خواهد بود. جانی لیو، مدیرعامل KuCoin گفت که این اقدام گام بعدی در تلاش‌های صرافی برای شفاف‌سازی وجوه کاربران است. شریک کوکوین ویهان اولیویر نیز گفت:

پس از رویدادهای اخیر و خدمات PoR ارائه شده توسط Mazars به ​​KuCoin و دیگر صرافی‌های ارزهای دیجیتال بین‌المللی به ایجاد اعتماد از طریق شفافیت کمک می‌کند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Mazars همچنین به عنوان حسابرس رسمی برای انجام “تأیید مالی شخص ثالث” PoR بایننس در 30 نوامبر منصوب شد.

مطالب مرتبط: آیا Grayscale FTX بعدی خواهد بود؟

این شرکت حسابداری بین‌المللی مستقر در پاریس، قبلاً برای شرکت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا کار می‌کرد. طبق گزارش ها، این شرکت در سال 2022 روابط خود را با ترامپ و خانواده اش قطع کرد.

KuCoin و Binance از جمله شش شرکت ارزهای دیجیتال هستند که سناتور آمریکایی ران وایدن از آنها درخواست کرده است تا اطلاعات محافظت از مصرف کننده را تا 12 دسامبر ارائه کنند.

Wyden اطلاعاتی در مورد Binance، Coinbase، Bitfinex، Gemini، Kraken، و KuCoin تابعه، حفاظت از دارایی های مصرف کننده، استفاده از داده های مشتری، و حفاظت در برابر دستکاری بازار درخواست کرد. این سناتور گفت که کاربران ارزهای دیجیتالی که دارای وجوهی در FTX هستند، از «چنین حفاظتی» که توسط بانک‌ها یا کارگزاران ثبت‌شده تحت شرکت بیمه سپرده فدرال یا شرکت حمایت از سرمایه‌گذاران اوراق بهادار ارائه می‌شود، برخوردار نیستند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا