اخبار ارز دیجیتال

وکیل به تشریح مسیر تسویه حساب ریپل و SEC تحت تاثیر شکایت کوین بیس پرداخته است.

آقای دیتون تصریح کرد که حتی اگر درخواست تجدیدنظر در چنین شرایطی امکان پذیر باشد، اختیارات آژانس کاهش می یابد.

در میان گمانه زنی ها در مورد تسویه حساب احتمالی بین ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، جان دیتون، وکیلی که نماینده بسیاری از دارندگان توکن XRP است، گفت که هر دو طرف تصمیم به تسویه حساب کردند. من اقدامات احتمالی را بیان کرده ام که ممکن است در صورت انجام

وکیل دیتون به عواملی می پردازد که ممکن است بر تسویه حساب احتمالی بین احزاب تأثیر بگذارد خاطر نشان آشکار کردن اهمیت دعوای حقوقی Coinbase علیه SEC. او گفت که اگر قاضی کوین بیس درخواست صرافی مبنی بر رد آن را بپذیرد، جنبه سهامداری رمزارز همچنان بخشی از روند قانونی خواهد بود، اما فروش توکن در صرافی مشمول قانون اوراق بهادار ایالات متحده خواهد بود. من توضیح دادم که نشان می دهد که چنین است. نه

او در پست خود توضیح داد:

تنها راه حل و فصل ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبل از پایان سال این است که قاضی فیرا به درخواست کوین‌بیس برای رد کردن یا رد آن موافقت کند.

در صورت تایید، درخواست رد، توانایی SEC برای تجدید نظر را به شدت محدود می کند و حل و فصل را به یک گزینه منطقی تبدیل می کند. آقای دیتون تصریح کرد که حتی اگر درخواست تجدیدنظر در چنین شرایطی امکان پذیر باشد، اختیارات آژانس کاهش می یابد.

ریپل در بایگانی خود در ۱ سپتامبر ۲۰۲۳ گفت که رای خلاصه به مبنای حقوقی برای تجدیدنظرهای موقت توجهی نکرده است. ایراد آنها ریشه در این استدلال داشت که آژانس از دیدگاه‌های قانونی تثبیت‌شده، به‌ویژه در مورد استفاده از تست Howey برای فروش توکن XRP، منحرف شده است.

SEC در دسامبر ۲۰۲۰ علیه ریپل، مدیرعامل براد گارلینگ هاوس و یکی از بنیانگذاران کریس لارسن شکایت کرد و به چندین صرافی اجازه داد تا از مشکلات قانونی احتمالی چشم پوشی کنند، بنابراین تصمیم گرفتم XRP را حذف کنم. با این حال، پس از حکم تورس، بسیاری از این صرافی‌ها قصد خود را برای فهرست کردن توکن‌های خود یا بررسی امکان انجام این کار در آینده نشان داده‌اند.

مربوط: تیم حقوقی ریپل با استیناف SEC علیه تصمیم XRP مخالف است

در سال ۲۰۲۳، SEC شرکت‌های مختلف ارزهای دیجیتال را به دلیل نقض ادعای اوراق بهادار از جمله Binance و Coinbase تعقیب کرد. در ۲۹ آگوست، مدیر دارایی Grayscale در یک درخواست تجدیدنظر که مستلزم بررسی برنامه های کاربردی صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) بود، یک پیروزی قانونی در برابر SEC به دست آورد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای ارزهای دیجیتالنویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا