🚨 اخبار ارز دیجیتال

توجه صاحبان Shiba Inu: اطلاعات مهمی برای نام‌های SHIB فاش شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

D3، ارائه‌دهنده خدمات هویت رسمی و شریک شیبا اینو برای جوامع Web3 سهام اطلاعات جامعه شیب در مورد نام های SHIB.

Shib Names که در ۶ مارس منتشر شد، مورد توجه و پذیرش زیادی از سوی ارتش شیب قرار گرفت. این نشان می دهد که علاقه زیادی به راه حل های نوآورانه Web3 وجود دارد.

این ابتکار که از شراکت Shib با D3 به وجود آمده است، مستلزم درخواست و به دست آوردن دامنه سطح بالای “.shib” (TLD) است. این رویکرد استراتژیک این پتانسیل را دارد که فرآیند ورود میلیاردها نفر بعدی ارتش شیب را بهبود بخشد.

اطلاعات مهم از D3

در اکتبر سال ۲۰۲۳، Shiba Inu سرویس نام Shib را در Shibarium معرفی کرد که اولین گام را به سمت ساخت Shibdentity، یک پلتفرم هویت غیرمتمرکز که به کاربران اجازه می‌دهد هویت دیجیتال خود را داشته باشند و کنترل کنند، را نشان می‌دهد.

Shib Name Service (SNS)، بخشی از اکوسیستم Shibdentity، به Shib Names تبدیل شده است که اکنون رسما به عنوان SHIB Name Tokens شناخته می شود.

بر این اساس، نام‌های شیب موجود در سرویس نام شیب (SNS) به پلتفرم جدید ارائه‌شده توسط D3 منتقل شدند و به کاربران امکان ارتقای نام‌های shib را مستقیماً از D3 در کیف پول‌هایشان می‌دادند.

D3 اطلاعات مهمی را برای دارندگان SHIB در این زمینه منتشر کرده است. این نشان می‌دهد که کاربران دارای ShibName که در قرارداد هوشمند Mantra در طول انتقال از SNS به D3 گیر کرده‌اند، اکنون نام‌هایشان باز شده و به کیف پول‌شان ارسال می‌شود.

Shib Name به تازگی اولین قسمت خود را با راه اندازی دسترسی زودهنگام اعلام کرده است. با نگاهی به آینده، دسترسی عمومی به Shib Names برای ۲۶ مارس برنامه ریزی شده است و به دنبال آن بازار D3 معرفی می شود. این بازار به کاربران امکان خرید، فروش و پیشنهاد نام‌های شیب را می‌دهد و به راحتی می‌توانند نام‌های «کاسه» مورد نظر خود را دریافت کنند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا