اخبار ارز دیجیتال

توجه: هشدار کلید نگهدارنده SHIB، BONE، LEASH داده شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو SHIB، BONE و LEASH همچنان توجه را به خود جلب می‌کنند و در نتیجه محبوبیت و علاقه بیشتری را به همراه دارند.

با این حال، دارندگان این توکن ها باید مراقب باشند زیرا کلاهبرداری هایی که آنها را هدف قرار می دهد در حال افزایش است. این به این دلیل است که با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، تعداد کلاهبرداری هایی که سرمایه گذاران ناآگاه را هدف قرار می دهند نیز افزایش می یابد.

این کلاهبرداران جعل پروژه های Shiba Inu یا اعضای تیم مرتبط با SHIB، BONE و LEASH در تلاش برای فریب سرمایه گذاران هستند. آنها ممکن است پروفایل های شبکه های اجتماعی جعلی، وب سایت ها یا کانال های تلگرامی ایجاد کنند و از افراد ناآگاه درخواست پول یا اطلاعات خصوصی کنند.

هشدارهای کلاهبرداری ارتش شیب یا ساباریومSHIB، یک حساب X اختصاص داده شده به کشف کلاهبرداری ها و محافظت از جامعه شیبا اینو، هشداری را به صاحبان BONE، LEASH و Shiboshi صادر کرده است.

Susbarium از جامعه Shiba Inu می‌خواهد که مراقب باشند زیرا کلاهبرداران برای کلاهبرداری از دارایی‌های خود دست از کار نمی‌کشند. این بازیگران بد تا آنجا پیش رفته اند که سایت های SHIB و نام های کلکسیونی NFT را شبیه سازی کرده و آنها را به چیزی تبدیل کرده اند که نیستند. .

در این راستا، به اعضای جامعه شیبا اینو توصیه می شود که فقط از پیوندهای منابع رسمی استفاده کنند. آنها همچنین باید URL ها را حتی برای کوچکترین تفاوت ها دوباره بررسی کنند. زیرا می تواند به سادگی یک خط یا نقطه باشد که بازیگران بد برای فریب کاربران ناآگاه دستکاری می کنند. این تفاوت های کوچک را فقط می توان با بررسی دقیق تر کشف کرد.

آنها همچنین باید از وصل کردن کیف پول خود بدون انجام تحقیقات لازم خودداری کنند. دارندگان شیبا اینو همیشه باید صحت کانال های ارتباطی را بررسی کنند و از به اشتراک گذاری اطلاعات حساس یا ارسال پول به اشخاص ناشناس خودداری کنند.

نکته مهم دیگر برای جامعه شیبا اینو این است که توکن شیبا اکوسیستم TREAT هنوز به طور رسمی راه اندازی نشده است. جامعه باید بداند که توکن های تقلبی Treat و Shi در گردش هستند که هیچ ارتباطی با اکوسیستم Shiba Inu ندارند، هیچ ارتباطی با Shibarium ندارند و به اشتباه از آرم Shibarium استفاده می کنند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا