🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول اتمی ۲ میلیون دلار “سپرده مشکوک” را در مبادله مسدود کرد

این نتیجه همکاری بین Atomic Wallet، یک شرکت پزشکی قانونی، و یک صرافی متمرکز به دنبال گزارش‌های کاربران مبنی بر انجام تراکنش‌های جعلی از کیف پول‌هایشان بود.

کیف پول ارزهای دیجیتال هک شده Atomic Wallet در تلاشی مشترک با یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، ۲ میلیون دلار «سپرده‌های مشکوک» را مسدود کرده است.

کیف پول اتمی که این خبر را در ۱۹ اکتبر به کوین تلگراف اعلام کرد، گفت که شرکت های اطلاعاتی بلاک چین Chainalysis و Crystal به شرکت کیف پول کمک کردند تا تهدید را شناسایی و مهار کند.

با استناد به گزارش‌های دریافتی از Chainalysis و Crystal، Atomic Wallet گزارش داد که «بازیگران تهدید» از تکنیک‌های پیچیده‌ای مانند بریج‌ها و میکسرها برای پل زدن وجوه به بلاک چین بیت‌کوین استفاده می‌کنند. در این گزارش آمده است: «بیشتر وجوه به شبکه بلاک چین و بیت کوین ترون ختم شد.

این گزارش به طور خاص بیان می کند که وجوه از طریق پل Avalanche و سپس به بلاک چین ترون پل شده است.

کیف پول اتمی مایل است از صرافی‌های رمزنگاری متمرکز که به سرعت برای مسدود کردن دارایی‌های مرتبط با تراکنش‌های گزارش‌شده تلاش می‌کنند، صمیمانه تشکر کند. کاربران،» این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد.

کیف پول اتمی فورا به درخواست کوین تلگراف برای به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد این موضوع پاسخ نداد.

مربوط: گزارش: هکر FTX 120 میلیون دلار را در آزمایشی Sam Bankman Fried جابه‌جا کرد

این خبر ماه‌ها پس از آن منتشر شد که گزارش شد کیف پول اتمی در ژوئن ۲۰۲۳ دچار یک هک بزرگ شده است که منجر به از دست دادن میلیون‌ها دلار از دارایی‌های رمزنگاری شده سرقت شده توسط پلتفرم شد. کیف پول اتمی شرایط خاصی را که منجر به این سوء استفاده شده است را فاش نکرد.

در ماه آگوست، گروهی از کاربران آسیب دیده کیف پول اتمی شکایت دسته جمعی را علیه این شرکت تنظیم کردند که متحمل نقض گسترده ای شد و ۱۰۰ میلیون دلار خسارت متحمل شد.

مجله: سرمایه گذاری مجدد اتریوم: نوآوری در بلاک چین یا خانه خطرناک در شن و ماسه؟

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا