🚨 اخبار ارز دیجیتال

فدرال رزرو آتلانتا فاینانس Web3 از جمله XRP را به عنوان “وسیله پرداخت بین المللی” توصیف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

متن مقدماتی بسیار قابل دسترس، تمام مفاهیم و نام‌هایی را که یک خواننده کنجکاو می‌تواند به آن نیاز داشته باشد، همراه با برخی رتبه‌بندی‌ها فهرست می‌کند.

بانک فدرال رزرو آتلانتا با انتشار اخیر در سری Policy Hub خود در مورد تأثیر Web3 بر خدمات مالی، توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. یک مقاله ۱۷ صفحه ای توسط کریستین پارلور، استاد دانشکده بازرگانی دانشگاه کالیفرنیا، برکلی هاس، که به عنوان متن اصلی در نظر گرفته شده است، به دلیل کامل بودن آن قابل توجه است.

این مقاله با بحث در مورد بلاک چین آغاز می شود و توضیح می دهد که “داده ها در مکان های خاصی به نام “کیف پول” یا “آدرس” طبقه بندی و ذخیره می شوند. پس از ارائه پیشینه لازم، پارلور به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و زیرساخت های مالی نگاه می کند.

پرلر به چالش‌های نظارتی سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) اشاره می‌کند که «شخصیت حقوقی مجزایی» برای تعامل ندارند. علاوه بر این:

جنبه تاریک استفاده از توکن‌ها به‌عنوان وثیقه این است که ارتباطات متقابل بین پروتکل‌های مختلف ایجاد می‌کند و تخمین و درک ریسک سیستمی را برای تنظیم‌کننده‌ها دشوارتر می‌کند.

بحث پارلور مملو از پروتکل های وام دهی و نام های تجاری استیبل کوین است.

به گفته پرلر، زیرساخت مالی Web3 نسبت به امور مالی سنتی از نظر هزینه تراکنش و سرعت تراکنش مزایایی دارد. برای مثال، با کاهش هزینه ها در طول زنجیره تامین، می توان تامین مالی تجارت را تا حد زیادی بهبود بخشید.

مطالب مرتبط: Ripple Blockchain Swiss Vault Metaco را به قیمت ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرد

این مقاله به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در هنگام بحث در مورد فارکس می پردازد و به پروژه ماریانا که اخیراً راه اندازی شده است، می پردازد که به دنبال اعمال پروتکل های DeFi در فارکس است. پارلر با اشاره به استلار و ریپل، توکن XRP (XRP) ریپل را به عنوان یک وسیله پرداخت بین‌المللی یا سکه پرداخت عمده‌فروشی توصیف می‌کند.

ریپل توجه زیادی را برای انجام معاملات با کشورهایی مانند مونته نگرو برای توسعه CBDC به خود جلب کرده است. گمانه زنی های زیادی در مورد برنامه های فدرال رزرو ایالات متحده برای معرفی CBDC وجود دارد، اما فدرال رزرو آن را تایید نکرده است. پارلر هیچ طرحی از این نوع را پیشنهاد نکرده است و همچنین پیشنهاد نکرده است که فدرال رزرو برای هر هدفی از XRP استفاده کند.

ریپل همچنین با کمیسیون بورس و اوراق بهادار بر سر وضعیت XRP به عنوان یک اوراق بهادار درگیر است.

علاوه بر این، پارلر همچنین در مورد سپرده‌های بانکی توکن‌شده بحث کرده است، مفهومی که توسط کنسرسیوم USDF ترویج شده است، که رابرت مورگان، مدیرعامل آن اخیراً در جلسه استماع مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد این فناوری صحبت کرد و اظهار داشت: او آن را “راه سوم” بین امور مالی سنتی توصیف کرد. و DeFi

مجلات: Ripple، Visa Join Hong Kong CBDC Pilot، Huobi Accused، GameFi Token Up 300%: Asia Expressنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا