اخبار ارز دیجیتال

اپیلاسیون پرایمر (ASTR) به نقاط عطف تاریخی می رسد، قیمت واکنش نشان می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Astar (ASTR)، شبکه پاراچین خط مقدم Polkadot (DOT)، پس از اعلام آخرین نقاط عطف خود به جامعه خود، دوباره خبرساز شد. گرفتن شبکه Astar در بیانیه خود به حساب رسمی X گفت که از ۶۵۰۰۰۰ دارندگان ASTR فراتر رفته است. این رقم بر پذیرش سریع در اکوسیستم Web3.0 تاکید دارد.

برای تکمیل این نقطه عطف، شبکه Astar گفت که تعداد کل ASTR اختصاص داده شده به پروژه ها در اکوسیستم آن از ۳.۴ میلیارد توکن فراتر رفته است. این رقم بسیار زیاد است زیرا طبق داده های CoinMarketCap، Astar تنها ۵,۴۹۷,۷۸۶,۷۷۵ ASTR در گردش به عنوان پروتکل دارد.

شبکه Astar در اظهار نظر در مورد نقاط عطف تاریخی گفت که با موفقیت تیم‌های مختلف در اکوسیستم را تشویق کرده است تا محصولات قابل استفاده برای کاربران خود را برای تعامل با پروتکل توسعه دهند. او برخی از پروژه‌هایی را که به رشد کمک کردند، محصولات کاربردی نامید.

این پروژه ها عبارتند از DeStore Network که انقلابی در برندسازی مشتری ایجاد می کند، Neurolanche و SFY Labs که در حال توسعه یک موتور بازی است و Kekkai، یک پلت فرم امنیتی Web3.0.

این راز رشد استار است. همانطور که Astar همیشه بر موارد استفاده در دنیای واقعی تمرکز کرده است، همانطور که در تعدادی از مشارکت با غول های مختلف صنعت مانند تویوتا و اپراتور راه آهن ژاپن دیده می شود.

پاسخ قیمت Astar (ASTR).

به روز رسانی شبکه Astar باعث افزایش نسبی قیمت توکن بومی آن، ASTR شد. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ASTR با ۰.۱۶۵۸ دلار دست به دست می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد افزایش یافته است. این رشد مکمل افزایش هفتگی ۷.۶۸ درصدی است و آن را به عنوان یکی از بهترین آلتکوین‌های با عملکرد کلی در بازار قرار می‌دهد.

شبکه Astar در حال برنامه ریزی برای تغییر نام تجاری بزرگ از طریق چیزی است که Astar 2.0 نامیده است. با برنامه‌هایی برای پشتیبانی از عملکردهای شبکه پیشرفته، این پروتکل به طور مستمر شاهد پذیرش بیشتر است، که می‌تواند به ASTR در دستیابی به اهداف رشد بلندمدت خود کمک کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا