اخبار ارز دیجیتال

Asset Manager شتاب دهنده راه اندازی شبکه لایتنینگ BTC را راه اندازی کرد

شتاب دهنده استارتاپ شامل چهار برنامه هشت هفته ای در هر سال است که 250000 دلار به متقاضیان موفق و 500000 دلار اضافی در پایان برنامه پرداخت می کند.

شرکت مدیریت دارایی Stone Ridge، شرکت مادر شرکت بیت کوین NYDIG، اولین شتاب دهنده استارتاپی را با تمرکز بر شبکه لایتنینگ بیت کوین و پروتکل تارو به نام In Wolf’s Clothing (گرگ) راه اندازی کرده است.

شتاب دهنده شامل یک برنامه هشت هفته ای است که بهترین بنیانگذاران و تیم های نوپا را از سراسر جهان در شهر نیویورک گرد هم می آورد و هزینه های اقامت و سفر پرداخت می شود.

تیم هایی که درخواست می کنند و در برنامه پذیرفته می شوند، 250000 دلار سرمایه گذاری تضمین می شود. یک تیم توسط هیئت داوران برای دریافت 500000 دلار اضافی در روز تظاهرات در پایان هر برنامه انتخاب خواهد شد.

این برنامه چهار بار در سال اجرا می شود و اولین برنامه اکنون برنامه ها را می پذیرد و برنامه ریزی شده است که در آوریل آینده آغاز شود.

کلی بروستر، مدیر عامل Wolf، به مربیگری فردی و دسترسی به طیف وسیعی از کارشناسان به عنوان مزایای اضافی این برنامه اشاره کرد.

علیرغم بادهای مخالف اقتصاد کلان و کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین (BTC)، شبکه لایتنینگ به رشد سریع ظرفیت خود در سال گذشته ادامه می دهد و در ژوئن به 4000 بیت کوین رسیده است. اخیراً از آستانه 5000 بیت کوین عبور کرده است.

ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوینسس lookintobitcoin.com

مربوط: CashApp پشتیبانی از شبکه لایتنینگ بیت کوین را اضافه می کند

شبکه لایتنینگ یک راه حل لایه 2 است که بر روی بیت کوین ساخته شده است که به کاربران امکان می دهد ساتوشی، کمترین مقدار بیت کوین را سریعتر و با هزینه کمتر ارسال کنند.

پروتکل تارو یک پروتکل مبتنی بر Taproot است که توسط شرکت نرم‌افزار بیت‌کوین لایتنینگ لبز طراحی شده است که به دارایی‌های صادر شده در بلاک چین بیت‌کوین اجازه می‌دهد تا به شبکه لایتنینگ بیت‌کوین منتقل شوند.

به عبارت دیگر، تارو شبکه لایتنینگ را قادر می سازد تا به یک شبکه چند دارایی با بیت کوین در هسته آن تبدیل شود.

طبق داده‌های 1 میلی‌لیتر، شبکه در حال حاضر ظرفیت 5140 بیت کوین در زمان نگارش این مقاله را دارد که 5.43 درصد نسبت به ماه گذشته افزایش یافته است و میانگین هزینه تراکنش‌ها بسیار کمتر از یک میلیونیم سنت برای هر ساتوشی است.نویسنده: Luke Huigsloot

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا