🚨 اخبار ارز دیجیتال

آسیا اکسپرس: بازار NFT چین، متاورس Moutai محبوب است اما کالسکه … – مجله کوین تلگراف

پس از یک وقفه یک ساله، مرد شانگهای ما بازگشته است، اما دیگر در شانگهای مستقر نیست (سرکوب ارزهای دیجیتال عاملی در ستون بود)س بازنشسته)، بنابراین تغییر نام تجاری مورد نیاز است. این فضا اکنون آسیا اکسپرس نامیده می شود و اخبار هفتگی از سرزمین اصلی چین، تایوان و بقیه آسیا را گرد هم می آورد. هر جمعه برای پروژه‌های تاثیرگذارتر در آسیا، تغییرات در چشم‌انداز نظارتی و اخبار مربوط به یکپارچه‌سازی بلاک چین سازمانی دوباره بررسی کنید. تغییرات زیادی از زمان نسخه نهایی در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ ایجاد شده است.

بازار جدید NFT چین

بازار NFT چین
شمارش معکوس برای اولین بازار ملی NFT چین آغاز می شود. منبع: Cdex

تلاش مشترک بین بورس فناوری دولتی چین، نمایشگاه هنری دولتی چین و شرکت Huban Digital Copyrights Ltd، اولین بازار ملی NFT چین، قرار است این هفته به صورت آنلاین راه اندازی شود.

این به عنوان یک بازار ثانویه برای تجارت کلکسیونی های دیجیتال، همراه با حق چاپ دارایی دیجیتال طراحی شده است. شاید تعجب آور نباشد که بر روی National Wenpo چین یا بلاک چین حفاظت فرهنگی ساخته شده است که به تأیید صحت مصنوعات و کالاها کمک می کند.

۱۴۰۰ شرکت بلاک چین در چین

در ۲۹ دسامبر، آکادمی دولتی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) در وایت پیپر ملی خود فاش کرد که علیرغم قوانین سختگیرانه، بیش از ۱۴۰۰ شرکت بلاک چین در این کشور فعال هستند. در مجموع، شرکت‌های بلاک چین و ایالات متحده ۵۲ درصد از این نهادها را در سطح جهان تشکیل می‌دهند. به عنوان نمونه ای از برنامه های دفتر کل توزیع شده در خدمات عمومی، محققان CAICT می نویسند:

[In the] پلتفرم صورتحساب الکترونیکی بلاک چین ژجیانگ، [authorities] ما از نقاط دسترسی چندگانه و قابلیت‌های فرآیند غیرمتمرکز بلاک چین، به همراه نکات برجسته فنی مانند قراردادهای هوشمند، برای بهبود اعتبارسنجی اعتماد در بخش‌های مختلف استفاده کردیم. این امر امکان توزیع دیجیتالی فاکتورهای الکترونیکی را فراهم کرده است. صدور، دریافت، بازرسی و بازپرداخت صورتحساب های الکترونیکی در بخش مالی و ارتقای سطح مدیریت اطلاعات و عملکرد خدمات صورتحساب های الکترونیکی.

به طور مشابه، خبرگزاری محلی Shanghai Securities News گزارش داد که ارز دیجیتال بانک مرکزی یوان دیجیتال یا e-CNY CBDC، از زمان عرضه در آوریل، ۱۰۴.۸ میلیارد یوان (۱۵.۲۱ میلیارد یوان) در ژجیانگ استفاده شده است. ساکنان روستایی ۲۴.۱۴ میلیون یوان الکترونیکی کیف پول باز کرده اند و مقامات ادعا می کنند که ۳.۵ میلیارد یوان (۵۱۰ میلیون دلار) بازپرداخت مالیات را از طریق یوان الکترونیکی به عنوان یک آزمایش به ساکنان توزیع کرده اند. با وجود این نتیجه، کارشناسانی مانند شی پنگ، رئیس سابق بانک مرکزی چین می گویند که استفاده از CBDC کم است.

KPIهای بلاک چین Kunmings

در ۳۰ دسامبر، کونمینگ یک برنامه سه ساله برای توسعه اقتصاد دیجیتال شهرداری منتشر کرد. این گزارش هدف رشد سالانه ۲۵ درصدی را برای اقتصاد دیجیتال شهر تعیین می کند که طی دو سال از ۵۰۰ میلیارد یوان (۷۲.۵۸ میلیارد دلار) فراتر رود. علاوه بر این، مقامات حزب کمونیست در سطح محلی موافقت کرده اند که حداقل ۲۰ برنامه کاربردی خاص بلاک چین را انکوبه کنند و توسعه حداقل ۱۰ شرکت قدرتمند رقابتی و پیشرفته فناوری بلاک چین را تا پایان سال ۲۰۲۴ تشویق کنند. باید شاخص های عملکرد کلیدی خاصی را برآورده کنند. لطفا اجرا کنید. [them] به طور کامل و کامل در سند آمده است.

Moutais metaverse به ۱ میلیون کاربر رسید

تجربه Moutai Metaverse. منبع: ۶۸h5.com

در ۱ ژانویه، تولیدکننده محبوب چینی الکل‌ها Moutai و شرکت فناوری اینترنتی WangYi مشترکاً دنیای متاورز Xunfeng را در اپ استور اپل راه‌اندازی کردند. توسعه دهنده این تجربه را بر اساس کارخانه تقطیر Maotai در گوئیژو طراحی کرده است. برای آشنایی با تجربه سنتی Maotai با سایر بازیکنان و تقطیرکنندگان تعامل کنید.

تنها پس از ۲ روز، این برنامه از ۱ میلیون کاربر ثبت نام شده عبور کرد و این برنامه رتبه اول را در رده تجارت الکترونیک چین کسب کرد. با این حال، این برنامه در زمان نگارش تنها دارای امتیاز ۲.۴/۵ است، با شکایت کاربران از ویژگی‌های درون بازی، زمان انتظار طاقت‌فرسا برای تأیید صحت مشتری خود، مشکلات ورود به سیستم و خدمات ضعیف به مشتریان. T. یکی از کاربران نوشت:

بدون خط تلفن مشتری، بدون خدمات مشتری. من حتی نمی دانم کجا باید مشکل را برطرف کنم. من مشتاقانه منتظر پیوستن از لیست انتظار بودم، اما در روز انتشار برنامه نتوانستم از KYC عبور کنم. چی شد؟ من به معنای واقعی کلمه به شما التماس می کنم که پول من را بردارید تا بتوانم این بازی را انجام دهم، اما شما این را نمی خواهید، نه؟

تقلب در ارزهای دیجیتال در هنگ کنگ بدتر شده است

هنگ کنگ
منظره شهری هنگ کنگمنبع: pexel

ساکنان هنگ کنگ در حال حاضر مجاز به معامله ارزهای دیجیتال نیستند مگر اینکه به عنوان سرمایه گذاران حرفه ای طبقه بندی شوند یا دارایی های بانکی حداقل ۸ میلیون هنگ کنگ (۱.۰۲ میلیون دلار) باشند. با این حال، این مقررات برای جلوگیری از افزایش تقلب در ارزهای دیجیتال کمک چندانی نکرده است.

طبق گزارش اخیر پلیس هنگ کنگ به نقل از Rthk.hk، در ۱۰ ماهه اول سال ۲۰۲۲، منطقه ویژه اداری ۱۵۰۳ پرونده با کل دارایی ۹۸.۵ میلیون دلار ثبت کرده است که ۱۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است. که او تقلب در سرمایه گذاری را ثبت کرده است.

حدود ۷۰ درصد از کلاهبرداری ها به عنوان مرتبط با رمزنگاری طبقه بندی شدند. یکی از قربانیان، لی، پس از تماس با نماینده ای که ادعا می کرد به اطلاعات داخلی انحصاری در مورد قیمت توکن SUSHI با او تماس گرفته بود، گزارش شده است که ۱۸۰۰۰۰ دلار هنگ کنگ (۲۳۰۰۰ دلار) را از دست داده است. لی بعداً پس از اینکه حساب تجاری او بدون هیچ توضیحی حذف شد با پلیس تماس گرفت.

اسکوئر انیکس همه چیز را در بلاک چین انجام می دهد

یوسوکه ماتسودا، رئیس غول بازی ژاپنی Square Enix، در نامه‌ای سالانه که در اول ژانویه منتشر شد، گفت که این شرکت تمرکز خود را به سرگرمی‌های بلاک چین معطوف خواهد کرد. این حرکت پس از اعلام اسکوئر انیکس در ۳ می انجام شد مبنی بر اینکه فرنچایز بازی های ویدیویی موفق Tomb Raider را به فروش می رساند و درآمد حاصل از آن در ابتکارات جدیدی مانند بلاک چین، اما دیگر عناوین محبوب مانند Final Fantasy سرمایه گذاری می شود. ماتسودا می نویسد:

همانطور که از این واقعیت می بینید که وب ۳.۰ به یک کلمه رایج در میان افراد تجاری تبدیل شده است، اغراق نیست اگر بگوییم تا سال ۲۰۲۲، بلاک چین به عنوان یک حوزه به رسمیت شناخته شده است. با این حال، سال نیز شاهد نوساناتی در بازارهای ارزهای دیجیتال و NFT برای پیگیری تغییرات چشمگیر در اقتصاد کلان ذکر شده در بالا بود.

ماتسودا همچنین گفت که علاوه بر درآمدزایی، بلاک چین و NFT باید تجربیات و هیجان جدیدی را در اختیار مشتریان قرار دهند و این شرکت چندین بازی بلاک چین بر اساس IP های اصلی را در دست توسعه دارد. اسکوئر انیکس در آخرین پرونده خود درآمد ۱۶۳ میلیارد ین (۱.۲۳ میلیارد دلار) و سود ۳۹.۴ میلیارد ین (۲۹۷ میلیون دلار) را در شش ماه اول منتهی به ۳۰ سپتامبر گزارش داد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا