🚨 اخبار ارز دیجیتال

من ارز کوچ هستم

ارز کوچ یک سامانه هوشمند دستیار معامله گر است که با استفاده از روش ها و اطلاعات مختلف به معامله گران کمک می کند تا آنها بهترین فرصت ممکن را شکار کنند و معاملاتی با درصد اطمینان بیشتر را برای خود رقم بزنند، اما به چه صورت؟
ارز کوچ از بین هزاران فرصت معاملاتی با استفاده از منطق و سبک فاندا اکشن می‌تواند پرسودترین فرصت ممکن را شکار کند، البته از بین همه ارزها و فرصت‌ها ارز کوچ چند فرصت عالی را میتواند به معامله‌گران پیشنهاد کند تا آنها بتوانند با استفاده از دانش و استراتژی شخصی خود فرصت ها را شخصی سازی کرده و سپس وارد یک پوزیشن یا معامله بشوند.

فاندااکشن چیست ؟! شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که فاندااکشن چیست و چطور کار می‌کند و چه ارتباطی با استراتژی- حمایت مقاومت و عرضه و تقاضا دارد ؟در بازارهای مالی مختلف سبک های زیادی برای تحلیل و تغییر شرایط بازار وجود دارد مانند تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تحلیل درون شبکه ای، تحلیل اخبار و داده های اقتصادی، تحلیل پرایس اکشن و… اما یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین روش‌ها که ما اسم آن را فاندا اکشن میزاریم ترکیبی از پرایس اکشن و تحلیل فاندامنتال است که سامانه ارز کوچ دقیقاً بر همین منطق پایه ریزی شد حال می توانیم در ادامه به بررسی بخش های مختلف سامانه و کارکرد هر کدام از آنها بپردازیم:

امکانات و قابلیت های ارز کوچ

همواره یکی از اصلی‌ترین دغدغه ها و مشکلات معامله‌گران بررسی منابع مختلف و همچنین بررسی ارزهای مختلف می‌باشد که از نظر زمانی و همینطور انرژی محدودیت‌هایی وجود دارد که به معامله‌گران اجازه نمی دهد این کار به نحواحسن انجام دهند و حتی ۹۹٪ مواقع کار نیمه تمام باقی می‌ماند و باعث متضرر شدن معامله گران خواهد شد همچنین از بعد هزینه های مالی هم بررسی دیتاها و منابع مختلف هزینه های بالایی خواهد داشت زیرا که دسترسی به اطلاعات ارزشمند تقریباً در تمامی منابع نیاز به تهیه اشتراک دارد. اما ارز کوچ با فیلتر کردن این منابع در حال ارائه های اطلاعات کاربران به صورت فیلتر شده و دسته بندی شده می‌باشد.

○ تحلیل فاندامنتال :

اخبار و داده‌های فاندامنتال برای معامله‌گران اگر قرار باشد که سوده باشد باید دو ویژگی مهم داشته باشند:

۱_ اخبار خیلی سریع و دست اول به معامله‌گر منتقل شود

۲_ خبر جزء اخبار هدف و مهم باشد (نه اخباری که اهمیتی ندارد و صرفاً جهت پر شدن وب سایت های مختلف منتشر می‌شود)

هر دو ویژگی توسط ربات هوشمند بخش تحلیل فاندامنتال سامانه ارز کوچ رعایت شده و این ربات در هر ثانیه دائماً در حال رصد منابع دست اول خبری که عمدتاً منابع اطلاع‌رسانی خوده پروژه‌های فعال کریپتو می‌باشد، است. ربات هوشمند تحلیل فاندامنتال ارز کوچ با فیلتر کردن همه‌ی منابع و بررسی دقیق می‌تواند اخبار مهم مثل لیست شدن در صرافی های مهم یا هارد فورک و آپدیت های مهم و… را در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد.

○تحلیل و داده‌های آنچین:

اطلاعات و داده‌های آنچین در ابعاد مختلف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می‌تواند برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بسیار مفید باشد تا آنها راحت‌تر بتوانند سقف ها و کف های محتمل قیمتی را برای ورود و خروج از بازار پیدا کنند دسترسی به این اطلاعات در وبسایت‌هایی مثل گلس نود هزینه‌های سنگینی دارد در حالی که شما می‌توانید به صورت فیلتر شد همراه با آموزش ساده در سامانه ارز کوچ به مهم‌ترین و کاربردی‌ترین اطلاعات درون شبکه‌ای دسترسی نامحدود داشته باشید.

○ارز کوچ کلاب:

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین بخش‌های سامانه‌ی دستیار ترید ارز کوچ بخش کلاب می‌باشد که همه‌ی فعالان بازار را از کانال‌های سیگنال بی‌کیفیت و زیان بی‌نیاز می‌کند.

در این بخش به صورت روزانه تحلیل‌های مختلف (فیوچرز، اسپات، اسکلپ، میان مدت، هولو) همراه با نقاط ورود و خروج قرار می‌گیرد. اگر شما فردی هستید که فعلا به تسلط کافی برای انجام معاملات نرسیده اين بخش می‌تواند شما را تا حد بسیار زیادی کمک کند.

○جم کلاب:

قبل از آنکه به معرفی این بخش بپردازیم باید بدانید که جم‌ها (Gem) در اصل پروژه‌هایی هستند که از نظر بنیادی دارای پتانسیل بالای رشد می‌باشند و معمولاً سرمایه‌گذاری در آنها همانقدر که پر ریسک است پر سود هم می‌تواند باشد در این بخش معمولا به صورت ماهانه پروژه یا پروژه‌هایی که می‌توانند یک جم باشند به صورت مقالات آموزشی تحلیلی قرار خواهد گرفت .

○تحلیل تکنیکال و پرایس اکشن:

این بخش نیز به شدت جذاب است مخصوصاً برای پیدا کردن نقاط ورود در این بخش شما قابلیت ساخت استراتژی های دلخواه خود و فیلتر کردن آن طبق تایم فریم های مختلف معاملاتی را خواهید داشت هوش مصنوعی این بخش بر مبنای سبک های مختلف پرایس اکشن و تحلیل تکنیکال برنامه ریزی شده و این قابلیت را به شما می‌دهد که مطابق با استراتژی شخصی خودتان تمامی موقعیت‌های مطابق آن استراتژی را در سریعترین زمان ممکن پیدا کرده و مطابق آن وارد معامله شوید.

○حجم معاملات مشکوک:

این بخش می‌تواند با رصد حجم های مشکوک در بازار به شما ارز‌هایی که خارج از عرف و حالت عادی حجم خورده‌‌اند را هشدار می‌دهد. اگر آلارم‌ها افزایش حجم باشد ( increased ) یک تایید و نشانه ( البته کافی نیست و در کنار بخش‌ trend explorer و ui می‌تواند قدرتمند تر شود) برای ورود به یک معامله می‌باشد.

○pump & dump alert

کارکرد این بخش نیاز مهارت بالایی دارد و مناسب افرادی است که اسکالپر هستند و دارای توانایی تصمیم‌گیری سریع می‌باشند الارم‌های این بخش تعداد بیشتری نسبت به سایر بخش ها دارد و از این بین شما باید بهترین فرصت ممکن (فرصتی که آلارم آن اولین دفعه است که منتشر شده و شما می‌بینید) را شکار کنید. آلارم های این بخش در دو جهت صعود شارپی ( buy ) و ریزش شارپی (sell ) صادر می‌شوند.

○Trend explorer:

یا همان کاوشگر روند این بخش قوی ترین و خاص ترین محصول سامانه است که قابلیت پیدا کردن پر سود ترین ارز ماه، هفته، روز را قبل از رشد به معامله گران می دهد.

این بخش دائماً در حال رصد پول هوشمند از طریق روش های مختلف مثل fund ، oi ، ui و volume می باشد.

اگر آلارم این بخش برای یک ارز مطابق تصویر oi increased باشد یعنی روند آن رمز ارز در حال قوی شدن در جهت صعودی می باشد معمولاً آلارم های این بخش بین یک هفته تا یک ماه تاثیر خود را نشان خواهند داد و مناسبت تحلیل در تایم فریم ۴ ساعته می باشند.

اما اگر آلارم صادر شده مطابق با تصویر oi decreased باشد یعنی روند یک ارز در حال تضعیف است اما این به معنای گرفتن سیگنال فروش نمی باشد (البته به شخصی سازی و تحلیل چارت ارزی که آلارمش صادر شده می توانید سیگنال فروش قدرتمند هم برای خود بگیرید)

○ cryptoui :

قطعاً یکی از مهمترین شاخص های بازار شاخص ui که مخفف ( under value index ) می‌باشد است اما کاربرد این بخش و شخاص به چه صورت است ؟!

شاخص ui یک بازه عددی است که اگر این عدد به صفر (۰ ) نزدیک‌تر باشد یعنی یک ارز می‌تواند پامپ شود به صورت کلی اگر عدد ui کمتر از عدد ۵ باشد یعنی آن ارز مستعد پامپ است می‌باشد ( حال ممکن است لحظه ای که آن ارز و شاخص را میبینید پامپ صورت گرفته باشد که در این حالت باید دنبال فرصتی بهتر و رمز ارزی که هنوز پامپ نشده، باشید )

معمولاً ترکیب بخش cryptoui با trendexplorer و حجم معاملات مشکوک باعث پیدا کردن فرصت هایی میشود که در هر سه بخش آلام و تایید ورود دارند.

○ ایردراپ های جدید:

این بخش می‌تواند برای طرفداران کسب درآمد از ایردراپ بسیار جذاب باشد و به صورت روزانه جدیدترین ایردراپ ها در این بخش معرفی و منتشر خواهند شد.

○ نوتیفیکیشن :

این بخش قابلیت مهمی را به معامله گران می دهد به این صورت که شما می‌توانید آلارم و هشدار هر بخشی را علاقه‌مند بودید فعال کنید تا فقط آلارم ها و سیگنال های آن بخش برای شما صادر بشوند.

○ربات ارزکوچ:

ربات تلگرامی ارزکوچ این امکان را به شما می‌دهد که در هر لحظه و هر کجا که هستید از ارزکوچ استفاده کنید و دیگر نیازی نیست که برای کار با سامانه و ترید دائماً جلوی سیستم خود باشید.

○آموزش استفاده از ارزکوچ:

آموزش استفاده از ارزکوچ

قطعا هر ابزاری یک مهارت استفاده از ابزار هم نیاز دارد ارزکوچ هم مثل خیلی دیگر از ابزارها قلق‌ها و ترفندهای خودش را دارد که دربخش آموزش تمامی این ترفندها به صورت ویدیو با مثال خیلی جامع توضیح داده شده است تا شما هم بتوانید نهایت استفاده از این دستیار معامله‌گر را ببرید.همین حالا به وب سایت ارز کوچ مراجعه نمایید و از اکانت رایگان آن استفاده نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا