اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز پایین ترین سطح بیت کوین (BTC) را برای تماشا پیش بینی می کند

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آرتور هیز، بنیانگذار و مدیر عامل سابق BitMEX، یک پیش‌بینی کلیدی قیمت بیت‌کوین (BTC) را به اشتراک گذاشت که به گمانه‌زنی‌ها در مورد زمان آزمایش این ارز دیجیتال پایان می‌دهد.

کف قیمت بیت کوین مورد انتظار

آرتور هیز با به اشتراک گذاشتن بینش خود در پست جدید Substack، از وضعیت اقتصاد جهانی استفاده کرد تا توجه را به این موضوع جلب کند که فشارهای تورمی چقدر مستعد بازگشت سریع هستند.

بر این اساس، او اصلاح ۳۰ درصدی را از بالاترین رقم ۴۸۰۰۰ دلاری صندوق معامله شده در بورس بیت کوین (ETF) پیش بینی می کند. در صورت تحقق این پیش بینی، او پیش بینی می کند که بیت کوین در محدوده قیمتی ۳۰۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار قرار خواهد گرفت.

بیت کوین از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به ۱۱ ETF نقطه BTC چراغ سبز نشان داد، در حال سقوط آزاد بوده است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با اندکی کاهش ۰.۶۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۰۰۴۲.۴۴ دلار رسیده است. این رقم قابل توجهی است که نشان دهنده بهبودی است، با توجه به اینکه ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۹,۱۰۵.۵۱ دلار کاهش یافته است.

آرتور هیز، که به خاطر پیش‌بینی‌های بزرگ و جسورانه‌اش شناخته می‌شود، معتقد است که ممکن است نوعی کمک از سوی فدرال رزرو برای حمایت از رشد ایجاد شود. با این حال، در شرایطی که بانک‌های اصلی در آستانه سقوط قرار دارند، او معتقد است که ارزهای دیجیتال نقشی کلیدی در محافظت در برابر تورم ایفا می‌کنند.

پشتیبان گیری آلتکوین هایس فراتر از بیت کوین است

آرتور هیز، که دید واضحی از محل سقوط بیت کوین قبل از بهبود در بدترین حالت دارد، تأیید کرد که در حال حاضر موقعیت خود را در Solana (SOL) و BONK با ضرر جزئی می فروشد.

هیز یکی از حامیان بزرگ اکوسیستم سولانا است و این فروش نشان می‌دهد که مارپیچ نزولی بیشتر می‌تواند برای این دارایی ادامه یابد، که هفته گذشته ۱۲.۳ درصد از ارزش خود را در میان فروش سنگین از دست داد.

با این حال، هیز خاطرنشان کرد که در صورت سقوط بیت کوین به زیر ۳۵۰۰۰ دلار، شروع به انباشت Dogwifhat (WIF) خواهد کرد و این امر پتانسیل میم کوین را برای بهتر شدن پس از ورود بازار به مرحله بازیابی تایید می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا