اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز: بیت کوین به کف رسیده است زیرا هر کسی که می تواند ورشکست شود ورشکست شده است.

مدیر عامل سابق BitMEX معتقد است که قیمت بیت کوین ممکن است پس از تمام شدن بیت کوین برای فروش بیشتر «نهادهای غیرمسئول» به کف رسیده باشد.

آرتور هیز، مدیر عامل سابق پلتفرم مشتقات ارز دیجیتال BitMEX، معتقد است که بدترین اتفاق برای بیت کوین (BTC) ممکن است این چرخه را به پایان برساند.

در مصاحبه‌ای با اسکات ملکر، مدافع و پادکست کریپتو در ۱۱ دسامبر، او گفت: «در آینده، تقریباً همه کسانی که می‌توانند ورشکست شوند، ورشکست خواهند شد».

هیز می‌گوید زمانی که شرکت‌های وام‌دهنده متمرکز (CEL) با مشکل مالی مواجه می‌شوند، اغلب ابتدا وام می‌خوانند، سپس ابتدا بیت کوین را می‌فروشند. سیال ترین ”

اگر به ترازنامه هر یک از این قهرمانان نگاه کنید، هیچ بیت کوینی وجود ندارد، زیرا آنها چه کار می کنند، وقتی ورشکست شدند، بیت کوین فروختند. در طول موج قبل از ورشکستگی، زیرا ما بیت کوین را به

هیز استدلال مشابهی را در پست وبلاگی در ۱۰ دسامبر بیان کرد و اظهار داشت که در حالی که این “بحران اعتباری در جریان است”، هم CEL که تلاش می کند از ورشکستگی جلوگیری کند و هم خانه تجاری که وام را دریافت کرده است، BTC را دریافت می کنند. باید توضیح دهید که یک فروش فیزیکی بزرگ در بورس در حال انجام است و موقعیت شما را نقد کنید.

او گفت: “به همین دلیل است که قیمت بیت کوین قبل از ورشکستگی CEL سقوط می کند. این یک حرکت بزرگ است.”

“در حالی که ما نمی توانیم ثابت کنیم که تمام بیت کوین های موجود در موسسات مالی شکست خورده در طی چندین سقوط فروخته شده است، ما نقدینگی ترین وثیقه رمزنگاری ممکن را درست قبل از ورشکستگی نقد کردیم. به نظر می رسد شما تمام تلاش خود را کردید.”

هیز معتقد است که انحلال در مقیاس بزرگ به پایان رسیده است، و در یک پست وبلاگ توضیح می دهد: “اگر نیاز فوری به ارز فیات دارید، دلیلی وجود ندارد که صبر کنید.”

مربوط: هنگ کنگ می تواند کلید احیای رمزارز چین باشد – آرتور هیز

در حالی که پس از فروپاشی صرافی FTX و اثرات متعاقب آن، بازار هنوز در میانه زمستان ارزهای دیجیتال است، هیز معتقد است که بازار ممکن است در سال ۲۰۲۳ شاهد بهبودی باشد.

او گفت: “من معتقدم که بازار خزانه داری ایالات متحده در مقطعی در سال ۲۰۲۳ به دلیل سیاست های سختگیرانه فدرال رزرو سقوط خواهد کرد.”نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا