اخبار ارز دیجیتال

آرتور هیز روی بیت کوین شرط بندی می کند، آلت کوین ها در نیمه اول ۲۰۲۳ افزایش می یابد، بیت کوین بخرید

مدیر عامل سابق BitMEX از معرفی BTC در چند روز آینده خبر داده است، امیدوار است که روزهای خوب برای ارزهای دیجیتال تا اواسط سال ادامه داشته باشد.

بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و حتی آلت کوین های اولیه، طبق گفته یک سرمایه گذار که قبلاً ریسک نداشت، «خریدهای خوبی» هستند.

در یک پست وبلاگی که در ۸ فوریه منتشر شد، آرتور هیز، کهنه کار صنعت، یک چرخش مجدد در برنامه های سرمایه گذاری فعلی کریپتو خود را اعلام کرد.

هیز تعدیل را برای «دارایی‌های پرخطرتر» تغییر می‌دهد

با توجه به شرایط اقتصاد کلان فعلی ناشی از فدرال رزرو ایالات متحده، آرتور هیز قبلاً به دنبال اجتناب از آنچه “دارایی های پرخطر” می خواند، بوده است.

او می‌گوید با کاهش تورم و افزایش نرخ‌های بهره فدرال رزرو، طوفان‌های جدید متعددی در ایالات متحده در حال وقوع است، و فدرال رزرو، کنگره و خزانه‌داری همگی اقتصاد را به هر طریقی که صلاح بدانند هدایت خواهند کرد.

مشکل این است که حدس بزنیم که این رویدادها در طول سال چگونه انجام خواهند شد. برای هیز، احتمالاً سال ۲۰۲۳ در نیمه اول به دو قسمت تقسیم می شود، که یک فضای سرمایه گذاری ایده آل برای ارزهای دیجیتال است.

این در تضاد با مقاله قبلی اواسط ژانویه است که می‌گفت مدیر عامل سابق BitMEX از ترس یک رویداد کاپیتولاسیون ناشی از فدرال رزرو که به دارایی‌های ریسک ضربه می‌زند، در حاشیه است.

او توضیح داد: «نگرانی‌های من در مورد این پیامد بالقوه، که محتمل‌ترین مانع در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ است، باعث شد وجوه مازاد را در صندوق‌های بازار پول و اسناد کوتاه‌مدت خزانه‌داری آمریکا ذخیره کنم.»

“به این ترتیب، برخی از سرمایه نقدی من که قصد دارم در نهایت برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده کنم، در حال از دست دادن رالی هیولایی کنونی است که به دور از پایین ترین سطح محلی شاهد آن هستیم. بیت کوین تقریبا ۵۰ درصد از پایین ترین سطح ۱۶۰۰۰ دلاری که در تاثیر FTX مشاهده شد، افزایش یافته است.”

هیز ادامه داد که علیرغم افزایش ۴۰ درصدی محیط دارایی های پرخطر در ژانویه نسبت به سال ۲۰۰۹ و شروع تسهیل کمی (QE) احتمالاً بیت کوین دور از بهبود است.

نمودار مشروح S&P 500 (SPX) (عکس از صفحه).منبع: آرتور هیز / مدیوم

امسال اوضاع پیچیده است. انقباض کمی (QT) جایگزین QE می شود و نقدینگی از سیستم مالی ایالات متحده به هزینه دارایی های ریسک حذف می شود.

اما به نظر می رسد H1 کمک هایی را ارائه می دهد – تا زمانی که کنگره به افزایش سقف بدهی در تابستان رأی دهد، که هیز و دیگران استدلال می کنند که اجتناب ناپذیر است.

نقدینگی حساب عمومی خزانه داری (TGA) به ۵۰۰ میلیارد دلار می رسد و ۱۰۰ میلیارد دلار نقدینگی را که فدرال رزرو هر ماه کاهش می دهد، از بین می برد.

پست وبلاگ پیش بینی می کند: “TGA در اواسط سال جاری تمام می شود. به زودی پس از اتمام آن، یک سیرک سیاسی در ایالات متحده بر سر افزایش سقف بدهی به راه خواهد افتاد.”

با توجه به اینکه اگر دولت ایالات متحده افزایش سقف بدهی را متوقف کند و به جای آن در مورد دارایی های زیربنای آن سیستم نکول کند، سیستم مالی قانونی تحت رهبری غرب یک شبه فرو می ریزد، سقف بدهی احتمالاً افزایش می یابد.

نمودار روند بدهی فدرال ایالات متحده (عکس).منبع: وزارت خزانه داری آمریکا

تمرکز بر “پیچیدن” ماکرو

در آن نقطه، جزر و مد می تواند تغییر کند و دارایی های پرخطر یک بار دیگر به بلای همه سرمایه گذاران تبدیل شود.

مرتبط: شاخص قیمت بیت کوین نشان می دهد که بزرگترین بازار صعودی بیت کوین به بالای ۲۳۰۰۰ دلار سقوط کرده است.

هیز معتقد است که همه اینها به زمان بستگی دارد. برنامه او این است که به دلار نقدی منتقل شود، که از آن می تواند به دارایی های ریسکی انتخاب کند. در بالای منو بیت کوین قرار دارد.

“به زودی مستقر خواهد شد. امیدوارم اندازه من واقعا مهم باشد، اما اینطور نیست. لطفا فکر نکنید

با این حال، پست وبلاگ به این نتیجه می رسد که آلت کوین ها یک فرصت بزرگ در آینده خواهند بود و به طور مشابه با زمان بندی مشروط می شوند.

هیز درباره چرخه بازار ارزهای دیجیتال می‌نویسد: «کلید شیت‌کوین‌ها درک این موضوع است که آنها به صورت موجی بالا و پایین می‌روند و سپس قیمت کمی کاهش می‌یابد.

“در همان زمان، مجموعه شیت کوین یک رالی تهاجمی خواهد داشت. سپس شیت کوین گرانش را دوباره کشف می کند و علاقه به بیت کوین و اتر باز می گردد. تا پایان ادامه خواهد داشت.”

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که ارزش بازار ارزهای دیجیتال نسبت به سال گذشته حدود ۳۴ درصد افزایش یافته است.

نمودار شمعدان ۱ روزه کل بازار کریپتو.منبع: Trading View

بنابراین، هدایت فرآیند ۲۰۲۳، “باز شدن” پنجره کوتاه شرایط اقتصادی سازگارتر است که اکنون در ایالات متحده آشکار می شود.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا