اخبار ارز دیجیتال

Ark's Cathie Wood بیت کوین (BTC) را به عنوان امن ترین دارایی جهان معرفی می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته کتی وود از Ark Invest، مهمترین ویژگی بیت کوین (BTC) به عنوان یک دارایی، امنیت پشتیبان آن است. تقویت شده در پست اخیر X این سرمایه گذار باتجربه که شرکت او در حال حاضر یک ETF فعال بیت کوین را همراه با ۲۱Shares اداره می کند، اظهار داشت که بیت کوین توسط بزرگترین شبکه کامپیوتری جهان پشتیبانی می شود.

همیشه انتقاداتی از بیت کوین وجود داشته است، به خصوص از سوی چهره های برجسته ای مانند جیم کرامر، مجری پول دیوانه CNBC، مدیر عامل جی پی مورگان، جیمی دیمون و پیتر شیف. آمارهای شبکه ارائه شده توسط مدیر عامل Ark Invest این استدلال متضاد را تأیید می کند که بیت کوین ارزشمند است و مهمتر از همه از امنیت بالایی برخوردار است.

کتی وود اظهار داشت که شبکه پیچیده بیت کوین “بسیار بزرگتر از اندازه ترکیبی ابرهایی است که آمازون، گوگل و مایکروسافت در ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته ایجاد کرده اند.”

این نظرات پاسخ مستقیمی بود به پست یاسین المانجرا، مدیر دارایی های دیجیتال در Ark Invest، که تاکید می کرد نرخ هش بیت کوین در این ماه به بالاترین حد خود یعنی ۵۰۰ اگزاهاش در ثانیه (ATH) رسیده است. یاسین آمار دیوانه‌واری را به اشتراک گذاشت، از جمله اینکه بیت‌کوین بر اساس تراکنش‌های خام در ثانیه، تقریباً ۵۰۰ برابر از قوی‌ترین ابررایانه‌های جهان پیشی می‌گیرد.

مزیت بیت کوین

بیت کوین از زمان پیدایش خود با انتقادهای بی وقفه ای روبرو بوده است که علیرغم آنچه که داده ها می گویند، ارز دیجیتال را صرفاً یک دارایی سوداگرانه می داند.

اما اکوسیستم به رشد خود ادامه داده است و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) این رشد را با تأیید ۱۱ برنامه کاربردی صندوق معامله شده بورس بیت کوین (ETF) از شرکت هایی مانند Ark Invest و BlackRock تأیید کرد.

در حالی که این حرکت این پروتکل را به سرمایه گذاران نهادی معرفی کرده است، رویداد آینده نصف کردن بیت کوین نیز نشانه قابل توجهی است که این سکه با قصد و نیت زیادی طراحی شده است، به این امید که آن را به اندازه امروز ارزشمند کند.

در میان تمام روندهای مثبت پیرامون آن، بیت کوین در ۲۴ ساعت ۳.۳۸ درصد سقوط کرد و به ۴۱۴۰۱.۱۵ دلار رسید که منجر به تثبیت نزولی مداوم در بازار شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا