🚨 اخبار ارز دیجیتال

Arkham Intel Exchange جایزه ۵۰۰۰ دلاری را برای اطلاعات در مورد کیف پول Do Kwon و Terra تایید کرد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در حال حاضر در مونته نگرو در زندان است زیرا این پلتفرم همچنان در کره جنوبی تحت نظارت است، اما کاربران ارزهای دیجیتال به جستجوی اطلاعات در مورد کیف پول خود ادامه می دهند.

پلتفرمی با هدف “ناشناس سازی بلاک چین” اولین ارسال اطلاعات خود را در مورد آدرس کیف پول مرتبط با Terraform Labs و یکی از بنیانگذاران Do Kwon دریافت کرده است.

در ۲۴ جولای، Arkham Intel Exchange معرفی شد گفت موارد ارسالی پذیرفته شده از دو “کارآگاه زنجیره ای” که منجر به جایزه ۹۵۱۹.۲۶۲۵ ARKM (تقریباً ۵۰۰۰ دلار در زمان انتشار) می شود. Ergo، یک کاربر ناشناس و خود را “حسابدار شکوه” که با OXT Research کار می کند، “اثبات کیف پول” متعلق به Kwon و Terra را به پلتفرم ارسال کرد. Ergo گفت که این اطلاعات ممکن است با بیانیه رسمی Terra که تنها یک کیف پول Luna Foundation Guard با ۳۱۳ بیت کوین (BTC) ذخیره شده دارد، در تضاد باشد.

Arkham که در ۱۰ ژوئیه راه اندازی شد، واکنش های منفی بسیاری از صنعت ارزهای دیجیتال را دریافت کرد که این پلتفرم را چیزی بیش از یک سرویس اسنیچ با شکوه نمی دانند. این شرکت به کاربران این امکان را می دهد که جوایز درخواست اطلاعات مربوط به تراکنش های بلاک چین را ارسال کنند که ۹۰ روز پس از تایید Arkham در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این نشان می دهد که تمام اطلاعات مربوط به آدرس کیف پول Kwon و Terra ممکن است در اواخر اکتبر در دسترس قرار گیرد.

مربوط: آزمایشگاه Terraform به دنبال دسترسی به کیف پول های FTX برای محافظت در برابر کلاهبرداری است

Terra در طول سقوط بازار کریپتو در سال ۲۰۲۲ زمانی که USTC، استیبل کوین الگوریتمی این پلتفرم، از دلار آمریکا جدا شد، در خط مقدم بحث و جدل قرار داشت. محل اختفای کوونگ از می ۲۰۲۲ تا مارس ۲۰۲۳ تا حد زیادی ناشناخته بود، زمانی که مقامات مونته نگرو او را به دلیل استفاده از اسناد مسافرتی جعلی دستگیر کردند و بعداً او را به چهار ماه زندان محکوم کردند.

افراد مرتبط با Terra در کره جنوبی نیز در حال حاضر توسط مقامات محلی در حال بررسی مبادله تحت نظارت هستند. در ماه ژوئیه، یکی از بنیانگذاران شین هیون سونگ (همچنین به عنوان دانیل شین شناخته می شود) گزارش شده است که اولین جلسه استماع عمومی خود را در مورد اتهامات مربوط به سود غیرقانونی از فروش توکن های LUNA برگزار کرد.

مجله: «ترا فراتر از باور ما را شوکه کرد»: سانی آگاروال از آزمایشگاه‌های اسموز



نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا