اخبار ارز دیجیتال

شهرستان‌های آرکانزاس برای تصویب ممنوعیت‌های صوتی برای استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال عجله دارند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چندین شهرستان آرکانزاس عجله دارند تا قوانین جدیدی را تا ماه اوت تصویب کنند که تأسیسات استخراج ارزهای دیجیتال را مشمول قوانین مشابه مراکز داده می‌کند.

بر اساس گزارش های رسانه های محلی، چندین شهرستان آرکانزاس برای تصویب لوایح اضطراری عجله دارند که به آنها اجازه می دهد نویز و سایر فعالیت های مربوط به استخراج ارزهای دیجیتال را قبل از اجرایی شدن قوانین جدید ایالتی در اول آگوست تنظیم کنند.

قانون جدید ایالتی، تسهیلات استخراج کریپتو را تحت همان مقرراتی قرار می‌دهد که برای مراکز داده اعمال می‌شود، دستورالعمل‌هایی برای ماینرها ایجاد می‌کند و از آنها در برابر مقررات و مالیات‌های تبعیض‌آمیز محافظت می‌کند. ساکنان آرکانزاس زمان کمی برای بحث در مورد قانون جدیدی که پیشنهاد شد، در کمیته ها مورد بحث قرار گرفت و توسط قانونگذاران در کمتر از یک هفته، از 30 مارس تا 7 آوریل تصویب شد، داشتند.

به نقل از ریک مک کلور، نماینده ایالتی، که پیش نویس این لایحه را تهیه کرد، گفت: “هیچ کس در کمیته یا در کنگره علیه این لایحه صحبت نکرد.” شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال آرکانزاس عبارتند از Green Digital، GMI Computing، United BitEngine و Cryptic Farms.

قانون مرکز داده آرکانزاس 2023. منبع: قانونگذاری ایالت آرکانزاس.

مطالب مرتبط: آخرین بیت کوین: وقتی تمام بیت کوین استخراج می شود چه اتفاقی می افتد؟

دولت های محلی مقررات بیشتری را برای ارائه پاسخ 24 ساعته به شکایات بیش از حد صدا وضع می کنند. کریس کندریک، قاضی صلح دادگاه حد نصاب شهرستان فاکنر، در کنفرانسی در ماه ژوئیه گفت که “ماینینگ ارزهای دیجیتال مشکلی ندارد، فقط سطح سر و صدا و عدم احترام به همسایگان.”

پس از تصویب این لایحه، انجمن شهرستان آرکانزاس یک فرمان الگویی تهیه کرد که شهرستان ها می توانستند قبل از اجرایی شدن قانون از آن استفاده کنند. از ماه ژوئن، بیش از ده‌ها شهرستان احکامی را برای هدف قرار دادن مراکز داده تصویب کرده‌اند.

“و من به سمت در رفتم و [not] می توانید در ایوان پشتی بنشینید و یک فنجان چای نوش جان کنید. قاضی صلح ماری کوتس گفت: این افراد می توانند این صدا را 24 ساعته از اتاق خواب خود بشنوند.

در حالی که قانون جدید به طور کامل مقررات منطقه را ممنوع نمی کند، اما دولت های محلی را از تبعیض علیه امکانات استخراج ارز دیجیتال یا محدود کردن سطوح دسی بل “غیر از مواردی که برای آلودگی صوتی به طور کلی تعیین شده است” منع می کند. شهرستان‌ها همچنین از تقسیم مجدد مناطق «به قصد یا اثر تبعیض» از عملیات استخراج دیجیتال منع شده‌اند.

مجله: بیت کوین در یک وعده “صفر خالص” و یک مسیر برخورد است

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا