🚨 اخبار ارز دیجیتال

ARK Invest روز جهانی کارگر را با خرید ۸ میلیون دلاری در سهام کوین بیس می گذراند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتی وود همچنان در صرافی‌های ارزهای دیجیتال صعودی است، حتی با سقوط سهام کوین‌بیس در بحبوحه نبرد قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC).

ARK Invest، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری که توسط سرمایه گذار افسانه ای کتی وود تأسیس شده است، روز جهانی کارگر را با خرید سهام در صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase جشن گرفت.

طبق اطلاعیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، در ۱ می، آرک ۱۲۹۶۰۴ سهم از سهام Coinbase (COIN) را برای صندوق قابل معامله در بورس Ark Innovation (ARKK) خریداری کرد.

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین ۲۳۴۵۶ سهم کوین برای ETF اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) و ۱۵۸۰۹ سهام کوین‌بیس برای ETF نوآوری فین‌تک (ARKF) خریداری کرد. ارزش کل خرید ۱۶۸۸۶۹ سهم کوین بیس به ارزش تقریبی ۸.۵ میلیون دلار است.

این اکتساب تقریباً ۵۰ درصد از کل سهام کوین بیس خریداری شده توسط ARK را در ماه گذشته نشان می دهد. در ماه آوریل، ARK در مجموع ۳۰۴۳۰۰ سهم COIN به ارزش ۱۷.۵ میلیون دلار خریداری کرد. پیش از این، ARK 2.4 میلیون سهم کوین را به قیمت حدود ۱۱۷ میلیون دلار در ماه مارس خریداری کرد.

آخرین خرید کوین ARK در حالی انجام می شود که سهام کوین بیس شاهد موج دیگری از ضرر است. روز دوشنبه، COIN 6.8٪ از ارزش خود را در میان صرافی هایی که با یک دادخواست دسته جمعی جدید روبرو شده بودند، از دست داد که ادعا می کند صرافی قوانین حریم خصوصی را نقض کرده است.

مربوط: مدیران Coinbase از ‘jailbreak’ ChatGPT برای به دست آوردن شانس در مورد سناریوهای رمزنگاری وحشی استفاده می کنند.

طبق داده های TradingView، قیمت سهام کوین بیس در ماه گذشته بیش از ۲۰ درصد کاهش یافته است و از بالاترین رقم آوریل نزدیک به ۷۲ دلار به پایین ترین سطح ۵۰.۱ دلار در روز دوشنبه سقوط کرده است.

نمودار سهام کوین بیس در ۳۰ روز گذشته.منبع: Trading View

قیمت سهام کوین در بحبوحه اقدامات مداوم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کوین بیس به شدت کاهش یافت. در ۲۲ مارس، رگولاتورهای اوراق بهادار یک اطلاعیه ولز به کوین بیس ارسال کردند که در آن اقدامات اجرایی علیه صرافی پیشنهاد شد. در پاسخ، Coinbase در ۲۵ آوریل علیه SEC شکایت کرد و از قانونگذاران خواست تا به ۵۰ سوال در مورد رفتار نظارتی با دارایی های دیجیتالی خاص پاسخ دهند.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا