اخبار ارز دیجیتال

ARK Invest روز جهانی کارگر را با خرید 8 میلیون دلاری در سهام کوین بیس می گذراند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتی وود همچنان در صرافی‌های ارزهای دیجیتال صعودی است، حتی با سقوط سهام کوین‌بیس در بحبوحه نبرد قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC).

ARK Invest، یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری که توسط سرمایه گذار افسانه ای کتی وود تأسیس شده است، روز جهانی کارگر را با خرید سهام در صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase جشن گرفت.

طبق اطلاعیه سرمایه گذار که توسط کوین تلگراف مشاهده شد، در 1 می، آرک 129604 سهم از سهام Coinbase (COIN) را برای صندوق قابل معامله در بورس Ark Innovation (ARKK) خریداری کرد.

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین 23456 سهم کوین برای ETF اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) و 15809 سهام کوین‌بیس برای ETF نوآوری فین‌تک (ARKF) خریداری کرد. ارزش کل خرید 168869 سهم کوین بیس به ارزش تقریبی 8.5 میلیون دلار است.

این اکتساب تقریباً 50 درصد از کل سهام کوین بیس خریداری شده توسط ARK را در ماه گذشته نشان می دهد. در ماه آوریل، ARK در مجموع 304300 سهم COIN به ارزش 17.5 میلیون دلار خریداری کرد. پیش از این، ARK 2.4 میلیون سهم کوین را به قیمت حدود 117 میلیون دلار در ماه مارس خریداری کرد.

آخرین خرید کوین ARK در حالی انجام می شود که سهام کوین بیس شاهد موج دیگری از ضرر است. روز دوشنبه، COIN 6.8٪ از ارزش خود را در میان صرافی هایی که با یک دادخواست دسته جمعی جدید روبرو شده بودند، از دست داد که ادعا می کند صرافی قوانین حریم خصوصی را نقض کرده است.

مربوط: مدیران Coinbase از ‘jailbreak’ ChatGPT برای به دست آوردن شانس در مورد سناریوهای رمزنگاری وحشی استفاده می کنند.

طبق داده های TradingView، قیمت سهام کوین بیس در ماه گذشته بیش از 20 درصد کاهش یافته است و از بالاترین رقم آوریل نزدیک به 72 دلار به پایین ترین سطح 50.1 دلار در روز دوشنبه سقوط کرده است.

نمودار سهام کوین بیس در 30 روز گذشته.منبع: Trading View

قیمت سهام کوین در بحبوحه اقدامات مداوم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه کوین بیس به شدت کاهش یافت. در 22 مارس، رگولاتورهای اوراق بهادار یک اطلاعیه ولز به کوین بیس ارسال کردند که در آن اقدامات اجرایی علیه صرافی پیشنهاد شد. در پاسخ، Coinbase در 25 آوریل علیه SEC شکایت کرد و از قانونگذاران خواست تا به 50 سوال در مورد رفتار نظارتی با دارایی های دیجیتالی خاص پاسخ دهند.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا