🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ark Invest سهام بیشتر Coinbase، Eyes Metaplatform، Robinhood را می فروشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کتی وود، طرفدار بیت کوین، یک سرمایه گذار فعال در سهام متا پلتفرم ها (META) و بازارهای رابینهود (HOOD) است.

شرکت مدیریت سرمایه گذاری Ark Investment به رهبری کتی وود، گاو بیت کوین (BTC) اخیراً سهام بیشتری را در Coinbase (COIN) با رسیدن به بالاترین سطح ۵۲ هفته اخیر فروخت.

این شرکت سرمایه‌گذاری اخیراً بخشی از دارایی‌های Coinbase خود را برای دومین بار در این هفته فروخت، پس از اینکه Ark Investments در طول بازار نزولی سهام Coinbase را خریداری کرد. در همین حال، کتی وود، حامی برجسته بیت کوین، یک سرمایه گذار فعال در سهام Meta Platforms (META) و Robinhood Markets (HOOD) است.

بر اساس اطلاعات معاملات مشاهده شده توسط کوین تلگراف، در ۱۴ جولای، صندوق سرمایه گذاری کیتی وود در مجموع ۴۷۸,۳۵۶ سهم کوین بیس (COIN) را به ارزش ۵۳ میلیون دلار فروخت که همزمان با بالاترین قیمت سهام در سال گذشته یعنی ۱۱۴.۴۳ دلار بود.

تصویری از اعلان تجاری ARK Invest. منبع: میز بازرگانی ARK.

در این معامله، صندوق شاخص کتی وود ARK Innovation ETF (ARKK) 263,247 سهم COIN را فروخت، ARK Next Generation Internet ETF (ARKW) 93,227 سهم کوین را فروخت و ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) 35,6 سهم COIN6 را فروخت.

در ماه ژوئن، کتی وود پس از اعلام راه اندازی اپلیکیشن شبکه اجتماعی توییتر خود، Threads، شروع به خرید سهام متاپلفرم کرد. ARK Innovation ETF (ARKK) 69,793 سهام META و ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) 111,843 سهام Robinhood را خریداری کرد. علاوه بر این، ETF اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) دارایی خود را به ۱۲۵۵۹ سهم در META و ۱۶۹۱۱۶ سهم در Robinhood افزایش داد.

بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، سهام کوین در روز جمعه به قیمت ۱۰۵.۳۱ دلار بسته شد که با کاهش ۱.۵۸ درصدی به دلیل افزایش سود سرمایه گذاران. قیمت کوین در این هفته ۳۳ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح ۲۴ ساعته خود یعنی ۱۱۴.۴۳ دلار رسید که یک افزایش خیره کننده ۲۱۳ درصدی نسبت به امروز بود. علاوه بر افزایش کلی در سهام کریپتو، کوین بیس همچنین پس از قضاوت خلاصه در دعوای حقوقی SEC ایالات متحده علیه ریپل شاهد افزایش قابل توجهی بود.

مربوط: مجوز فهرست Coinbase یک “برکت” از سوی تنظیم کننده ها – SEC نبود

ETF نوآوری ARK کتی وود (ARKK) 135152 سهم از سهام Coinbase (COIN) را به ارزش ۱۲ میلیون دلار در ۱۱ ژوئیه فروخت و ARK Fintech Innovation ETF (ARKF) در ماه مارس در کوین بیس راه اندازی شد. (COIN) 160،۸۸۷ سهم فروخت.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه ۳ نقطه ای برای موفقیت

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا