اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Ark Invest در میان نشانه‌های محوری فدرال رزرو چشم به جهش ارزهای دیجیتال می‌زند

این شرکت سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری نوآورانه معتقد است که تورم کاهش خواهد یافت و فدرال رزرو در سال ۲۰۲۳ تغییر خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال و فناوری Ark Invest معتقد است که دارایی های کریپتو در سال جاری با کاهش تورم و تغییر فدرال رزرو به طور قابل توجهی تغییر خواهد کرد.

در یک وبلاگ ویدئویی شرکتی در ۲۳ ژانویه، مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی Ark Invest، کتی وود، با نگاهی اجمالی به چشم انداز اقتصاد کلان شروع به کار کرد. او گفت که انواع سیگنال‌هایی وجود دارد که به کاهش تورم اشاره می‌کند “که نشان می‌دهد فدرال رزرو باید به زودی تغییر کند.”

این برای دارایی های ریسک پذیر مانند ارزهای دیجیتال مفید است زیرا چشم انداز اقتصاد کلان بهبود می یابد و کمربندهای مالی شل می شوند.

کتی وود از Ark Invest و برت وینتون در مورد چشم انداز خود برای سال ۲۰۲۳ صحبت می کنند.منبع: Ark Invest

وی افزود که این شرکت معتقد است تورم به سطح هدف فدرال رزرو ۲ درصد کاهش خواهد یافت. اما وود پیش‌بینی کرد که با کاهش عرضه پول، تورم می‌تواند به زیر این سطح و حتی در محدوده منفی کاهش یابد.

او گفت که بازار منتظر سیگنال فدرال رزرو است و افزود: “فکر می کنم در نیمه اول سال ۲۰۲۳ بیاید.” او گفت که اگر قرار است نرخ بهره کمتر از حد انتظار باشد، پرتفوی Ark Invest باید عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

Ark دارای یک صندوق دارایی رمزنگاری، یک سرمایه گذاری خطرپذیر بلاک چین، یک صندوق نوآوری مخرب و شش صندوق سرمایه گذاری مبادله ای مبتنی بر فناوری و فین تک (ETF) است.

در همین حال، برت وینتون، آینده‌شناس ارشد Ark در مورد هوش مصنوعی (AI) صحبت کرد و خاطرنشان کرد که پیشرفت در سال ۲۰۲۳ تسریع خواهد شد.

بلاک چین‌های عمومی، ارزهای دیجیتال و دارایی‌های رمزنگاری که در حال حاضر دوران سختی را پشت سر می‌گذارند، از آنجایی که در عصر فراوانی کمیاب هستند، بیشتر متمایز خواهند شد.

وی افزود که اگر تغییراتی در محیط کلان ایجاد شود و فدرال رزرو “جایگاه خود را تغییر دهد”، “فرصت های بیشتری برای گسترش و تحقق ارزش در فضاهای سرمایه گذاری و بازار عمومی وجود خواهد داشت.”

مربوط: ARK کتی وود برای خرید ۵.۷ میلیون دلار سهام کوین بیس وارد سال ۲۰۲۳ می شود.

وود به این نتیجه رسید که این نوآوری‌ها تورم‌زدایی هستند و باعث رونق در محصولات و خدمات مرتبط با این نوآوری می‌شوند.

آخرین اقدام Ark Invest کسب سود در بخشی از دارایی های Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) و بارگیری ۳۲۰۰۰۰ سهام Coinbase (COIN) به ارزش تقریبی ۱۷.۶ میلیون دلار بود.

نویسنده: Martin Young

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا