اخبار ارز دیجیتال

ARK Invest سهام Coinbase را در همان روزی که دادخواست SEC می‌خرد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ARK Invest بیش از 400000 سهم از سهام Coinbase را به ارزش کل بیش از 21 میلیون دلار در روزی که SEC شکایتی علیه صرافی ارائه کرد خریداری کرد.

در همان روزی که صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایت کرد، ARK Invest سهام بیشتری به دارایی های کوین بیس اضافه کرد.

طبق اطلاعیه سرمایه گذار از ARK Invest در 6 ژوئن، این شرکت تقریباً 419,324 سهم Coinbase Global Inc. را به ارزش تقریبی 21.6 میلیون دلار در پایان معاملات در همان روز اضافه کرد.

این پس از آن اتفاق افتاد که قیمت سهام کوین‌بیس در 6 ژوئن بیش از 20 درصد سقوط کرد و پس از اعلام شکایت‌های جاری در مورد SEC و شکایت‌های اخیر. در زمان نگارش این مقاله، سهام کوین بیس در حدود 53.11 دلار در نوسان است.

اضافه شدن سهام کوین بیس به سبد سرمایه گذاری ARK در راستای همین روند است. حدود یک ماه پیش، در 2 می، ARK Invest 168869 سهم از سهام Coinbase را به ارزش حدود 8.5 میلیون دلار اضافه کرد. این شرکت همچنین در ماه های مارس و آوریل به ترتیب 2.4 میلیون سهم به ارزش حدود 117 میلیون دلار و 304 هزار و 300 سهم به ارزش حدود 17.5 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد.

مربوط: مدیران Coinbase از ‘jailbreak’ ChatGPT برای بدست آوردن شانس در مورد سناریوهای ارزهای دیجیتال وحشی استفاده می کنند.

شکایت اخیر SEC علیه Coinbase این صرافی را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده و عدم ثبت به عنوان کارگزار، بورس اوراق بهادار ملی یا اتاق پایاپای متهم می کند.

در پاسخ، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase در توییتر گفت که تیم او “به حقایق و قانون ما اعتماد دارد.” او همچنان از این فرصت برای “در نهایت شفاف سازی قوانین ارزهای دیجیتال” در دادگاه استقبال کرد.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، در تاریخ 6 ژوئن به کنگره ایالات متحده گفت که این شرکت از زمان آغاز به کار خود “باز نظارتی” بوده است و تنها در سال 2022 30 بار با SEC برای راهنمایی های نظارتی ملاقات کرده است.

در 6 ژوئن، Coinbase نیز یک دستور نمایشی توسط یک کارگروه تنظیم کننده ایمنی ایالتی، از جمله آلاباما، کالیفرنیا، ایلینویز و ورمونت صادر کرد. این سازمان استدلال کرد که ارائه یک برنامه پاداش سرمایه گذاری توسط بورس، قوانین اوراق بهادار را نقض می کند.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا