🚨 اخبار ارز دیجیتال

برنامه اصلاح شده Spot Bitcoin ETF ARK یک “نشانه خوب” برای تایید آینده است

به گفته تحلیلگران بلومبرگ ETF، به نظر می رسد که پرونده تجدیدنظر شده بیت کوین ETF بیت کوین ARK Invest و ۲۱Shares نگرانی های قبلی مطرح شده توسط SEC را برطرف می کند، که نشانه خوبی از پیشرفت است.

اصلاحات اخیر ARK Invest و ۲۱Shares در برنامه مشترک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) Spot Bitcoin (BTC) را می توان به عنوان “نشانه خوبی” از پیشرفت و نزدیک شدن به تایید تلقی کرد.

یک درخواست اصلاح شده در ۱۱ اکتبر که برای تأیید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شد، اطلاعات بیشتری در مورد ETF پیشنهادی Spot Bitcoin اضافه کرد، از جمله نحوه ذخیره دارایی های صندوق و تعیین ارزش آن.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF در بلومبرگ، گفت که این تغییرات می تواند پاسخی مستقیم به نگرانی هایی باشد که SEC از صادرکنندگان ETF می خواهد تا به آن رسیدگی کنند.

بنابراین ARK نظرات SEC را دریافت کرد، به همه آنها پرداخت و اکنون [the] توپ برمی گردد [the] بالسیوناس گفت: این دادگاه SEC است. “[In my opinion] نشانه خوب، پیشرفت محکم. ”

Balciunas گفت که تغییرات “در سراسر پاشیده شده اند” بنابراین برنامه جدید پنج صفحه طولانی تر است و شامل محتوای اضافی است. پست “هیچ یک از نظرات جدید یا غیرقابل حل نبود.”

بالچوناس گفت که این تغییرات شامل ARK نیز می شود و خاطرنشان کرد که محاسبه ارزش خالص دارایی صندوق (NAV) با اصول حسابداری پذیرفته شده عمومی (GAAP)، استاندارد حسابداری مورد استفاده توسط SEC مطابقت ندارد.

پرونده جدید همچنین نشان می دهد که دارایی های ETF که توسط Coinbase Custody نگهداری می شود در “حساب های تفکیک شده” هستند. […] بنابراین نمی توان آن را با دارایی های شرکت یا سایر مشتریان اشتباه گرفت. ”

جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF در بلومبرگ نیز به X می‌پیوندد پست تغییر اخیر نشان می دهد که ARK و دیگران در حال ارتباط با SEC در مورد آنچه تنظیم کننده ها می خواهند حل شود، در ارتباط هستند.

او افزود: “این نویدبخش تایید آینده IMO است.”

مربوط: بیت کوین ETF: نقطه انصراف ۶۰۰ میلیارد دلاری ارز دیجیتال

اسکات جانسون، شریک عمومی Van Buren Capital، گفت: اگر بیت کوین به طور فزاینده ای برای مقاصد غیرقانونی استفاده شود و استخراج بیت کوین به دلیل اثرات زیست محیطی آن محدود شود، ارزش ETF کاهش خواهد یافت. اشاره شد که نظر جدیدی اضافه شده است که بیان می کند وجود دارد. امکان انجام این کار وجود دارد.

جانسون گفت که بر اساس اصلاحات ARK، “به نظر نمی رسد که آژانس از طریق بررسی افشای خود موانع غیر ضروری ایجاد کند.”

مجله: Web3 Gamer: Minecraft بیت کوین P2E، آیفون ۱۵، بازی های رمزنگاری، Formula E را ممنوع می کند


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا