🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ark Invest و فایل ۲۱Shares برای Spot Ether ETFs پس از تاخیر SEC

این دو شرکت در حال حاضر صاحب یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین هستند که توسط SEC بررسی شده است و اخیراً پیشنهاد کرده‌اند که دو ETF آتی اتر را فهرست کنند.

از آنجایی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیم خود را در مورد صندوق قابل معامله بیت کوین (BTC) مدیریت سرمایه گذاری Ark به تأخیر می اندازد، این شرکت یک وسیله سرمایه گذاری با قرار گرفتن در معرض اتر (ETH) پیشنهاد کرده است.

در یک بایگانی در تاریخ ۶ سپتامبر، Ark Invest و ۲۱Shares از SEC درخواست کردند تا فهرست سهام ETH ETFs در بورس Cboe BZX را تأیید کند. این وسیله سرمایه‌گذاری که ARK 21 Shares Ethereum ETF نامیده می‌شود، عملکرد اتر را بر اساس نرخ مرجع CF دلار اتر صرافی شیکاگو اندازه‌گیری می‌کند و صرافی رمزارز Coinbase به عنوان متولی عمل می‌کند.

پیشنهاد Ark Invest و ۲۱Shares یکی از تعدادی ETF ارزهای دیجیتال است که تحت بررسی SEC قرار گرفته است. پس از اینکه مدیر دارایی Grayscale برنده دعوی شد و از SEC خواست تا اجازه دهد بیت کوین تراست خود را در لیست ETF بیت کوین قرار دهد، به نظر می رسد بسیاری از شرکت ها امیدوار به تایید مقررات هستند.

در ۳۱ آگوست، دو روز پس از تصمیم ETF Grayscale، SEC اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد تأیید برنامه های ETF بیت کوین نقطه ای از هفت شرکت، از جمله بزرگترین شرکت جهان BlackRock را به تاخیر می اندازد. ETF های Ark Invest و ۲۱Shares Spot Bitcoin شامل تعویق نمی شوند زیرا مهلت تأیید، رد یا تاخیر بعدی تا ۱۱ نوامبر نیست.

مربوط: بازارهای رمزنگاری «عمدتاً دست کم می گیرند» به صعود بیت کوین ETF پی بردند

این تکرار از ابزار سرمایه گذاری بیت کوین Ark Invests و ۲۱Shares سومین تلاش این دو شرکت برای راه اندازی یک ETF بیت کوین نقطه ای از سال ۲۰۲۱ است. در ماه آگوست، این دو شرکت همچنین پیشنهاد کردند که دو ETF آتی ETH را فهرست کنند، که ETF ها برای ردیابی معاملات آتی ارزهای دیجیتال موفق تر بودند. شراکت با SEC پس از چندین تصویب در سال ۲۰۲۱.

پس از انتشار اخبار اپلیکیشن ETF، قیمت اتریوم برای مدت کوتاهی افزایش یافت. طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، قیمت ETH حدود ۳ درصد از ۱۶۲۳ دلار به ۱۶۶۹ دلار افزایش یافت و سپس به ۱۶۲۰ تا ۱۶۴۰ دلار بازگشت.

مجله: SEC تصمیم گیری ETF BTC را به تاخیر می اندازد، Grayscale Wins SEC، مزایای BitBoy: خلاصه Hodler، ۲۷ اوت – ۲ سپتامبرنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا