اخبار ارز دیجیتال

ARK Invest، ۲۱Shares برای ارائه ETF آتی اتریوم به صف بپیوندید

این پرونده مشترک تنها یک هفته پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه SEC احتمالاً برنامه ETF اتریوم را سبز می کند، انجام می شود.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری ARK Invest و ۲۱Shares به دنبال گزارش‌هایی در هفته گذشته مبنی بر اینکه رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده ممکن است به زودی شروع به تأیید برنامه‌ها کنند، برای ثبت دو صندوق قابل معامله در بورس آتی اتریوم شریک شده‌اند.

دو ETF پیشنهادی Ethereum Futures عبارتند از ARK 21 Shares Active Ethereum Futures ETF (ARKZ) و ARK 21 Shares Active Bitcoin Strategy Ethereum ETF.

در این پرونده آمده است که ARKZ حداقل ۲۵ درصد از کل دارایی های خود را در قراردادهای آتی اتریوم با تسویه نقدی سرمایه گذاری خواهد کرد، مانند قراردادهایی که در بورس کالای شیکاگو (CME) معامله می شوند.

ARK 21Share دو برنامه دیگر ETF بیت کوین/اتریوم را در SEC ثبت کرده است. منبع: SEC

از سوی دیگر، ARKY شامل قراردادهای آتی برای بیت کوین و اتریوم خواهد بود.

Empowered Funds به عنوان مشاور سرمایه گذاری برای دو محصول اتریوم منصوب شده است.

مربوط: BlackRock برای Spot Bitcoin ETF ثبت شد – در صورت تایید اولین بار در ایالات متحده

Ark Invest و ۲۱Shares برای اولین بار برای راه اندازی یک ETF بیت کوین در سال ۲۰۲۱ شریک شدند.

SEC دو تلاش اول را در مارس و ژانویه ۲۰۲۲ رد کرد. آخرین درخواست ETF بیت کوین این شرکت در ماه آوریل ثبت شد، حدود دو ماه قبل از اینکه شرکت ۱۰ تریلیون دلاری بلک راک درخواست خود را ثبت کند.

با این حال، SEC اخیراً بسیاری از برنامه‌های ETF بیت‌کوین را نامناسب اعلام کرد و باعث شد ARK 21Shares و سایر متقاضیان موافقت‌نامه‌های اشتراک نظارت را به برنامه‌های خود اضافه کنند.

این شرکت سرمایه‌گذاری همچنین منتظر نتایج Ark21 Shares Active Bitcoin Futures ETF (ARKA) و Ark21 Shares Active On-Chain Bitcoin Strategy ETF (ARKC) است.

مجله: Hall of Flame، پدر DeFi: اتریوم به شدت دست کم گرفته شده است اما قوی‌تر می‌شود

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا