اخبار ارز دیجیتال

سناتورهای آریزونا در میانه زمستان نارضایتی، ارزهای دیجیتال را دو برابر می کنند: قانون رمزگشایی، ۲۳ تا ۳۰ ژانویه

در حالی که در زمستان امسال به برجسته کردن استدلال‌های طرفدار بیت کوین خود ادامه می‌دهند، برخی از قانون‌گذاران سخت تلاش می‌کنند تا نام خود را در لیست داغ ارزهای دیجیتال قرار دهند.

در زمستان امسال او همچنان بر استدلال های خود درباره بیت کوین (BTC) تاکید کرده است، اما سعی کرده است نام خود را در لیست های داغ ارزهای دیجیتال مانند سناتورهای سینتیا رامیس و پت تومی قرار دهد. برخی از قانونگذاران چنین هستند. سناتور وندی راجرز، ۶۸ ساله، دو لایحه جسورانه را در مجلس آریزونا ارائه کرد. یکی بر روی تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در ایالت های ایالات متحده متمرکز است. اگر این قانون تصویب شود، بیت کوین دارای وضعیتی مشابه دلار آمریکا خواهد بود و تبدیل به یک وسیله مبادله شناخته شده برای پرداخت بدهی های دولتی، خدمات آب و برق، مالیات و عوارض می شود. این صورتحساب اولین تلاش راجرز برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی نیست، زیرا لایحه مشابهی در سال ۲۰۲۲ رد شد.

راجرز همچنین در ارائه لایحه ای با هدف تبدیل ارزهای دیجیتال به یک ملک معاف از مالیات در ایالت شرکت کرد. راجرز همراه با سناتورهای سانی بورلی و سناتورهای جاستین وادسک، پیشنهاد کرد که ساکنان آریزونا تصمیم بگیرند قانون اساسی ایالت را در مورد مالیات بر دارایی اصلاح کنند. اگر این لایحه در کنگره تصویب شود، رای دهندگان می توانند ارزهای دیجیتال را معاف از مالیات کنند، به ویژه توکن هایی که «نماینده دلار آمریکا یا ارزهای خارجی» نیستند.

لایحه ای کمتر جسورانه اما مهم دیگر در مجلس قانونگذاری نیویورک ارائه شده است. این لایحه به آژانس‌های ایالتی اجازه می‌دهد تا ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت جریمه، جریمه‌های مدنی، مالیات، هزینه‌ها و سایر پرداخت‌هایی که توسط دولت دریافت می‌شود، بپذیرند. در حالی که این لایحه سازمان‌های دولتی را ملزم نمی‌کند که ارزهای مجازی را به عنوان پرداخت بپذیرند، اما سازمان‌های دولتی را ملزم می‌کند که به طور قانونی با پذیرش چنین پرداخت‌هایی موافقت کنند، و نیاز دادگاه‌ها برای اجرای این توافق‌ها مشخص می‌کند که وجود دارد.

سرنوشت رمزنگاری توسط دادگاه عالی پاناما تعیین خواهد شد

رئیس جمهور پاناما، لاورنتینو کورتیزو، لایحه مربوط به ارزهای دیجیتال را که سال گذشته برای بررسی به دادگاه عالی تصویب شد، ارائه کرده است که به اصطلاح «لایحه پول مجازی» را غیرقابل اجرا و ناقض اصول اساسی قانون اساسی خوانده است. رئیس جمهور کورتیزو همچنین مدعی شد که این لایحه پس از اعمال وتوی جزئی این لایحه در ژوئن ۲۰۲۲ از طریق رویه های نادرست تصویب شده است. افزایش شفافیت مالی و جلوگیری از پولشویی.

به خواندن ادامه دهید

کره جنوبی سیستم ردیابی ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۳ راه اندازی می کند

وزارت دادگستری کره جنوبی اعلام کرده است که قصد دارد یک سیستم ردیابی رمزنگاری را برای مبارزه با تلاش‌های پولشویی و بازیابی وجوه مربوط به فعالیت‌های مجرمانه معرفی کند. یک “سیستم ردیابی ارز مجازی” برای نظارت بر تاریخچه حواله ها، استخراج اطلاعات مربوط به تراکنش ها، و تایید منبع وجوه قبل و بعد از حواله ها استفاده می شود. انتظار می رود این سیستم در نیمه اول سال ۲۰۲۳ راه اندازی شود، اما وزارت کره جنوبی برنامه هایی را برای توسعه یک سیستم ردیابی و تجزیه و تحلیل مستقل در اواخر سال جاری به اشتراک گذاشته است.

به خواندن ادامه دهید

رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده در حال بررسی وال استریت برای نگهداری رمزارز هستند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال بررسی مدیران سرمایه گذاری سنتی وال استریت است که ممکن است بدون داشتن صلاحیت مناسب، نگهبانی دارایی های دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند. بیشتر کار SEC در این تحقیق بررسی می‌کند که آیا مشاوران سرمایه‌گذاری ثبت‌شده قوانین و مقررات مربوط به نگهداری از دارایی‌های رمزنگاری مشتریان خود را رعایت می‌کنند یا خیر. طبق قانون، مشاوران سرمایه‌گذاری باید واجد شرایط باشند تا خدمات حضانت را به مشتریان خود ارائه دهند و از حمایت‌های حضانت مندرج در قانون مشاوران سرمایه‌گذاری ۱۹۴۰ پیروی کنند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا