اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران آریزونا به دنبال معافیت مالیاتی ارزهای دیجیتال هستند

اگر این لایحه در کنگره تصویب شود، رای دهندگان آریزونا می توانند انتخاب کنند که آیا ارزهای دیجیتال به عنوان بخشی از قانون رای گیری نوامبر ۲۰۲۴ معاف از مالیات شوند یا خیر.

سناتورهای آریزونا در حال بررسی لایحه‌ای هستند که به رأی‌دهندگان اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که آیا ارزهای دیجیتال از مالیات بر دارایی معاف هستند یا خیر.

در قانونی که در اولین جلسه در سال ۲۰۲۳ به سنای آریزونا معرفی شد، سناتورها وندی راجرز، سانی بورلی و جاستین وادوک به ساکنان آریزونا اجازه تصمیم گیری در مورد اصلاحات قانون اساسی ایالت در مورد مالیات بر دارایی را دادند. من پیشنهاد کردم. اگر این لایحه در کنگره تصویب شود، رأی دهندگان می توانند انتخاب کنند که آیا ارزهای مجازی (به ویژه نه «چیزهایی که نشان دهنده دلار آمریکا» هستند) از مالیات در نوامبر ۲۰۲۴ معاف شوند یا خیر.

بر اساس قانون اساسی آریزونا، همه دارایی های فدرال، ایالتی، شهرستانی و محلی از مالیات معاف هستند، از جمله بدهی های عمومی، بسیاری از اقلام خانگی، و برخی از “کالاهای خام یا تمام شده، قطعات مونتاژ نشده، کار در حال انجام یا همین امر برای موجودی محصولات نهایی بر اساس داده های وزیر امور خارجه آریزونا، با بیش از ۴ میلیون رای دهنده ثبت نام شده برای انتخابات عمومی نوامبر ۲۰۲۲، این ایالت اندکی به جمهوری خواهان متمایل شد.

لایحه SCR 1007 به عنوان بخشی از تقویم سنای ایالتی در ۱۹ ژانویه و ۲۳ ژانویه دو بار قرائت شد. قانونگذاران در جلسات قبلی سعی کردند قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال و مالیات را پیش ببرند، از جمله لایحه سال ۲۰۱۸ که به ساکنان اجازه می دهد. فرماندار داگ دوسی این لایحه را قبل از اینکه مالیات خود را به صورت رمزنگاری ثبت کند، وتو کرد. راجرز همچنین لایحه ای مشابه SCR 1007 را در دومین جلسه سنا در سال ۲۰۲۲ ارائه کرد.

اما لایحه پیشنهادی با فضای سیاسی متفاوتی نسبت به سال‌های ۲۰۱۸ یا ۲۰۲۲ مواجه خواهد شد و راجرز، بورلی و وادسک – همه جمهوری‌خواهان – به دنبال مشروعیت عادلانه و عادلانه برای برخی از قانون‌گذاران ایالتی و فدرال بودند. انتخابات را رد یا زیر سوال بردند. در انتخابات میان دوره ای سال ۲۰۲۲، کیتی هابز، دموکرات، با اختلاف اندکی با شکست جمهوری خواه کاری لیک، فرماندار آریزونا شد.

مربوط: IRS کاربرانی را احضار می کند که تراکنش های ارزهای دیجیتال را گزارش نکرده و مالیات پرداخت نمی کنند

در سطح فدرال، خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده معمولاً مشمول مالیات بر عایدی سرمایه ایالات متحده است. قانونگذاران در ایالت های مختلف ایالات متحده سیاست های مختلفی را در رابطه با رمزنگاری و مالیات پیشنهاد کرده اند، از جمله فرماندار ایالت کلرادو، جارد پولیس به ساکنان اجازه می دهد مالیات خود را پرداخت کنند. در کریپتو، آلاسکا، فلوریدا، نیوهمپشایر، نوادا، داکوتای جنوبی، تنسی، تگزاس، واشنگتن و وایومینگ ۰ درصد را پیشنهاد کردند. سود مالیات بر سرمایه برای سرمایه گذاران بالقوه

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا