اخبار ارز دیجیتال

فرماندار آریزونا لایحه مالیات های هدفمند بر روی میزبان های گره بلاک چین را رد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

هدف این لایحه اعمال مقررات و مالیات بر افراد و مشاغلی است که گره های بلاک چین را تنها توسط مقامات ایالتی و نه در سطح شهر یا شهرستان اعمال می کنند.

کیتی هابز، فرماندار آریزونا، لایحه‌ای را وتو کرده است که به طور قابل‌توجهی مانع از مالیات گرفتن دولت‌های محلی از افراد و شرکت‌های دارای گره‌های بلاک چین می‌شود.

در تصمیمی در 12 آوریل، فرماندار هابز علیه لایحه 1236 آریزونا که برای اولین بار در ژانویه ارائه شد، وتو صادر کرد. هدف این قانون بازنگری بخش‌هایی از قانون مربوط به فناوری بلاک چین، کاهش یا حذف قابل توجه مقررات و مالیات اپراتورهای گره در سطح ایالت است.

سنا در نسخه پرشور این لایحه گفت: «شهرها و شهرک‌ها نباید مالیات یا هزینه‌هایی بر افراد یا نهادها برای اجرای گره‌های فناوری بلاک چین در خانه‌هایشان اعمال کنند.» وضع مالیات و هزینه‌ها بر افراد یا نهادهایی که گره‌های فناوری را اجرا می‌کنند، یک امر است. نگرانی در سطح ایالت است و مشمول مقررات بیشتر توسط شهرها یا شهرستان ها نیست.”

بر اساس این لایحه، همان محدودیت‌هایی که شهرها و شهرستان‌ها برای اپراتورهای گره داشتند، برای شهرستان‌ها نیز اعمال می‌شود. پس از تصویب در سنا و مجلس نمایندگان آریزونا، قانونگذاران این لایحه را به میز هابز فرستادند و هابز این قانون را در صدمین روز ریاستش وتو کرد.

مربوط: فرماندار کلرادو می گوید انتظار دارد ایالت تا تابستان پرداخت مالیات بر روی ارزهای دیجیتال را بپذیرد

برخی از قانونگذاران آریزونا قوانینی را با هدف تبدیل ایالت ایالات متحده به یک محیط نظارتی که ارزهای رمزنگاری شده را برای مشاغل و افراد تبلیغ می کند، معرفی کرده اند. وندی راجرز، سناتور ایالتی، پیشنهاد داده است که دولت آریزونا اجازه دهد بیت کوین (BTC) به عنوان ارز قانونی پذیرفته شود، و به قانونگذاران دیگر در قطعنامه ای ملحق شد تا ارزهای رمزنگاری شده طبق قانون اساسی ایالت از مالیات معاف شوند. من شرکت کردم.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگارینویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا