اخبار ارز دیجیتال

Argo Blockchain معاملات خود را در NASDAQ به دلیل اعلامیه آینده متوقف می کند

شرکت های ماینینگ به دلیل افزایش هزینه های انرژی و کاهش قیمت بیت کوین با مشکلات مالی مواجه هستند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ۲۷ دسامبر، شرکت استخراج بیت کوین، بلاک چین Argo، معامله سهام سپرده گذاری آمریکا (ADS) در NASDAQ را متوقف کرده است. این شرکت اعلام کرد که به دلیل اعلام این خبر در صبح چهارشنبه و بسته شدن بورس لندن در روز سه شنبه، باید معاملات را متوقف کند. آرگو می گوید انتظار دارد معاملات سهام در NASDAQ در روز چهارشنبه از سر گرفته شود.

این بیانیه پس از آن منتشر شد که این شرکت با مشکلات مالی مواجه شد و با شایعات ورشکستگی به دلیل افزایش هزینه های انرژی و کاهش قیمت بیت کوین مواجه شد.

در ۹ دسامبر، آرگو به طور سهوی اسنادی را با خبرنگاران به اشتراک گذاشت که به دروغ اعلام کرد که ورشکستگی کرده است. در نتیجه، بورس لندن و نزدک معاملات سهام این شرکت را به حالت تعلیق درآوردند. این تیم با درخواست داد و ستد مجدد سهام پاسخ داد، زیرا در واقع درخواست ورشکستگی نکرده بود.

در آن زمان، این شرکت اذعان کرد که “برای حمایت از ادامه عملیات تجاری در ماه آینده خطر کمبود پول نقد را تهدید می کند.” با این حال، این شرکت به دنبال جلوگیری از ورشکستگی فصل ۱۱ است.

در ۱۶ دسامبر، این شرکت اعلام کرد: مواجه شدن با توجه منفی بیشتر نزدک. سهام این شرکت برای ۳۰ روز متوالی به زیر ۱ دلار سقوط کرده است. اگر سهام در ۱۸۰ روز آینده بالاتر از ۱ دلار بسته نشود، از فهرست NASDAQ حذف خواهد شد.

این توقف جدید معاملات در ۲۷ دسامبر توسط بورس آغاز نشده است. در عوض، آرگو داوطلبانه درخواست کرد که سهام از فهرست خارج شود. اعلامیه تیم قبل از باز شدن بورس لندن در ساعت ۸ صبح UTC در ۲۸ دسامبر اعلام خواهد شد.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا