اخبار ارز دیجیتال

Argo Blockchain برترین امکانات ماینینگ را به Galaxy Digital به قیمت ۶۵ میلیون دلار می فروشد

بلاک چین آرگو با فروش تاسیسات معدنی هلیوس و دریافت وام ۳۵ میلیون دلاری از گلکسی، کل بدهی خود را ۴۱ میلیون دلار کاهش داده است.

Argo Blockchain، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، تصمیم سختی را برای فروش تاسیسات استخراج پرچمدار خود، Helios، اتخاذ کرده است تا بازار نزولی در حال انجام را پشت سر بگذارد.

پیتر وال، مدیر عامل بلاک چین آرگو، در ۲۸ دسامبر به طور رسمی با شرکت سرمایه گذاری دیجیتال مایک نووگراتز برای فروش تسهیلات هلیوس به قیمت ۶۵ میلیون دلار موافقت کرد. آرگو برای کاهش وام دادن به گلکسی، بیت کوین استخراج شده (BTC) را نقد می کند.

علاوه بر این، گلکسی یک وام جدید ۳۵ میلیون دلاری برای تامین مالی تجهیزات به آرگو برای کمک به معدنچیان مشکل دار برای کاهش بدهی خود ارائه می دهد. وال گفت: «ما از درآمد حاصل از فروش وام جدید Galaxy برای پرداخت بدهی خود به NYDIG و مقدار کمی از بدهی به وام دهنده تضمین شده دیگر استفاده کردیم.

مدیرعامل شرکت گفت: هدف قرارداد جدید کاهش کل بدهی آرگو به میزان ۴۱ میلیون دلار، بهبود نقدینگی و ساختار عملیاتی آن و اجازه ادامه فعالیت های معدنی به شرکت است.

وال گفت این تجارت “تنها مسیر قابل دوام” از طریق بازار نزولی در میان فشار ناشی از هزینه های بالای انرژی همراه با قیمت های پایین بیت کوین است.

مدیرعامل همچنین تاکید کرد که این شرکت ماشین آلات ماینینگ نمی فروشد، حتی اگر آرگو هلیوس را فروخته است. وال گفت: «به استخراج آنها در تاسیسات هلیوس ادامه خواهند داد. او گفت:

اقامت در هلیوس همچنین به ما این امکان را می دهد که از طریق شبکه تگزاس به برق دسترسی داشته باشیم و در خدمات جانبی ارائه شده توسط Ercot شرکت کنیم.

این معامله تنها شش ماه پس از عرضه رسمی Helios توسط آرگو در ماه می ۲۰۲۲ انجام شد. تاسیسات هلیوس در شهرستان دیکنز بزرگترین تاسیسات معدنی آرگو است که ۲۰۰ مگاوات برق را پشتیبانی می کند. در مقام مقایسه، تأسیسات دیگر آرگو، Becomau، در حدود ۱۵ مگاوات کار می کند.

مربوط: ۱۰۰٪: ماینرهای عمومی بیت کوین تقریباً هر چیزی را که در سال ۲۰۲۲ استخراج کرده اند فروخته اند.

این خبر در بحبوحه مشکلات مالی آرگو پس از ناکامی در جمع آوری ۲۷ میلیون دلار از طریق عرضه سهام رایج منتشر می شود. در ماه اکتبر، آرگو اعلام کرد که پس از ناکامی در تامین بودجه جدید، در خطر بسته شدن است. در اواسط دسامبر، آرگو اعلام کرد که در حال مذاکره برای فروش دارایی ها است و به دنبال “درگیر شدن در معاملات تامین مالی تجهیزات” برای جلوگیری از اعلام ورشکستگی است.

آرگو بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا