اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین Argo کمبود بودجه را گزارش می دهد، “بدون تضمین” از ورشکستگی فصل ۱۱ جلوگیری می کند

به گفته این شرکت استخراج، بلاک چین آرگو در تاریخ ۹ دسامبر به دلیل «مواد منتشر شده سهوی» از معاملات در بورس لندن و نزدک به حالت تعلیق درآمد.

Argo Blockchain، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، طبق گزارش‌ها در حال مذاکره برای فروش دارایی‌ها و «درگیر شدن در تراکنش‌های تأمین مالی تجهیزات» برای جلوگیری از اعلام ورشکستگی بوده است.

در یک اعلامیه در ۱۲ دسامبر، Argo Blockchain گفت که در حال “پیش مذاکره” برای فروش دارایی های خاص در معرض خطر تمام شدن بودجه برای ادامه عملیات در یک ماه است. این شرکت معدنی گفت که برای فصل ۱۱ ورشکستگی در ایالات متحده درخواست نکرده است، اما “غیر عمدی مواد منتشر شده” مربوط به وضعیت مالی شرکت منجر به عرضه آن در بورس لندن در ۹ دسامبر شد. LSE) و Nasdaq متوقف شد. .

آرگو گزارش داد که در ۱۲ دسامبر معاملات خود را در بورس لندن از سر گرفت، اما در زمان انتشار هیچ اطلاعاتی در LSE ثبت نشد. سهام این شرکت معدنی در ۸ دسامبر با قیمت ۰.۶۹ دلار در نزدک و ۶.۷۰ پوند در LSE بسته شد.

آرگو گفت: «در حالی که امیدواریم بتوانیم تراکنش را خارج از یک بایگانی داوطلبانه فصل ۱۱ در ایالات متحده تکمیل کنیم، هیچ اطمینانی وجود ندارد که بتوانیم از چنین پرونده سازی جلوگیری کنیم. ما از اداره رفتار مالی بریتانیا خواسته‌ایم تا سهام مشترکمان را مجدداً فهرست کند، که در اسرع وقت انجام خواهد شد.»

این شرکت معدنی در ماه اکتبر گزارش داد که اگر نتواند پول مورد نیاز برای ادامه عملیات را جمع آوری کند، در «آینده نزدیک» در معرض خطر جریان های نقدی منفی قرار دارد. در میان یک بازار نزولی، آرگو برخی از دارایی های بیت کوین استخراج شده خود (BTC) را فروخت تا وام گلکسی دیجیتال را بپردازد و در سال ۲۰۲۱ یک قرارداد وام با پشتوانه رمزنگاری را تضمین کند.

از ۳۰ نوامبر، آرگو گزارش داد که ۱۲۶ بیت کوین و معادل بیت کوین در اختیار دارد. قیمت این ارز دیجیتال در زمان انتشار ۱۷۰۳۳ دلار بود.

مربوط: تاسیسات بلاک چین آرگو در تگزاس غربی قصد دارد استخراج بیت کوین را در ماه می آغاز کند

اگر Argo برای فصل ۱۱ پرونده کند، آخرین مورد از یک رشته شرکت‌های رمزنگاری خواهد بود که مشکلات مالی را در میان بازار نزولی گزارش می‌کنند. Terraform Labs، Celsius Network، Voyager Digital، BlockFi، و اخیراً FTX.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا