اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین آرگو استخراج بیت کوین را تا ۲۵ درصد به دلیل طوفان زمستانی در هلیوس کاهش داد.

Argo Blockchain در ماه دسامبر کمتر از حد انتظار بیت کوین استخراج کرد زیرا در شرایط آب و هوایی شدید، کار استخراج در Helios را کاهش داد.

Argo Blockchain، یک شرکت استخراج عمومی بیت کوین (BTC)، تایید کرده است که طوفان های زمستانی در تگزاس منجر به کاهش قابل توجهی در فعالیت استخراج در ماه دسامبر شده است.

در ۱۱ ژانویه، Argo اولین به‌روزرسانی عملیاتی خود را پس از فروش تاسیسات استخراج پرچم‌دار خود، Helios، به Galaxy Digital متعلق به Mike Novogratz منتشر کرد. این شرکت می گوید که معادل ۱۴۷ بیت کوین یا بیت کوین در ماه دسامبر استخراج کرده است، در حالی که این رقم در نوامبر ۲۰۲۲، ۱۹۸ بیت کوین بود.

به گفته این شرکت، تا ۳۱ دسامبر، Argo دارای ۱۴۱ بیت کوین با درآمد استخراج ۲.۴۹ میلیون دلار برای ماه دسامبر بود. کل بدهی های آرگو حدود ۷۹ میلیون دلار و موجودی بانکی تقریباً ۲۰ میلیون دلار بود.

بر اساس این اعلامیه، کاهش میزان استخراج بیت کوین عمدتاً به دلیل کاهش عملیات استخراج آرگو در هلیوس در پاسخ به طوفان بزرگ زمستانی در تگزاس بوده است.

الان رای بدهید!

در اواخر دسامبر، وزارت انرژی ایالات متحده به دلیل کمبود برق ناشی از هوای شدید زمستان، در تگزاس وضعیت اضطراری برق اعلام کرد. تقاضا برای شبکه برق تگزاس به اوج زمستانی بیش از ۷۴۰۰۰ مگاوات (MW) در میان کاهش قابل توجه دما همراه با بادهای شدید رسید.

پیتر وال، مدیرعامل آرگو خاطرنشان کرد که نتایج استخراج این شرکت کمتر از حد انتظار بود زیرا شرایط آب و هوایی شدید شبکه را مجبور به کاهش مصرف برق کرد.

مربوط: ماینرهای بیت کوین موفقیت های متفاوتی در مقابله با بحران گسترش بیش از حد ناشی از بدهی داشته اند

وال اضافه کرد که آرگو به دیگر استخراج کنندگان بیت کوین تگزاس در کاهش مصرف برق به میزان ۱۵۰۰ مگاوات در طول طوفان زمستانی پیوست.

پس از طوفان های زمستانی و دمای یخ زدگی مرتبط با آن، ما با خیال راحت Helios را آنلاین کردیم و فعالیت خود را از سر گرفتیم.

وال گفت که آرگو در نهایت تصمیم گرفت تاسیسات هلیوس را به گلکسی دیجیتال بفروشد و در ۲۸ دسامبر قراردادی ۶۵ میلیون دلاری را اعلام کرد. هدف از این معامله کاهش ۴۱ میلیون دلاری کل بدهی آرگو و بهبود نقدینگی و ساختار عملیاتی آن بود.

با وجود فروش، آرگو به استخراج در تاسیسات هلیوس متعلق به کهکشان ادامه خواهد داد. در این اطلاعیه آمده است که مجموع ظرفیت هش آرگو همچنان ۲.۵ اگزاهش در ثانیه است.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا