اخبار ارز دیجیتال

اگر بلاک چین آرگو نتواند بودجه بیشتری جذب کند، بسته شدن را به خطر می اندازد

بلاک چین آرگو دارایی های بیت کوین خود را در اوایل سال جاری فروخت تا بدهی مایکل نووگراتز به شرکت سرمایه گذاری دیجیتال گلکسی دیجیتال را کاهش دهد.

Argo Blockchain، یک شرکت ارزهای رمزنگاری شده در بورس اوراق بهادار لندن، هشدار داده است که به دلیل کمبود بودجه، خطر تعطیلی فعالیت‌هایش را تهدید می‌کند.

آرگو بلاک چین، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، پس از ناکامی در جذب سرمایه قابل توجه از سرمایه گذاران استراتژیک، طبق اعلامیه ۳۱ اکتبر، همچنان به دنبال فرصت های جدید تامین مالی است.

آرگو به دنبال جذب تقریباً ۲۴ میلیون پوند (۲۷ میلیون دلار) از طریق اشتراک سهام عادی است. آرگو در بیانیه ای گفت: «شرکت دیگر باور ندارد که این اشتراک تحت شرایط اعلام شده قبلی تکمیل شود.

آرگو در حال بررسی سایر گزینه های تامین مالی است، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که توافقنامه قطعی امضا شود یا معامله تکمیل شود. آرگو خاطرنشان کرد که این شرکت برای تامین سرمایه کافی حداقل تا ۱۲ ماه آینده از تاریخ اعلام به کار خود ادامه خواهد داد.

به گفته این شرکت، اگر آرگو نتواند در این مدت سرمایه خود را جمع آوری کند، باید فعالیت خود را کاهش دهد یا حتی متوقف کند.

اگر Algo قادر به تکمیل بودجه بیشتر نباشد، Algo در کوتاه مدت جریان نقدی منفی خواهد داشت و ملزم به توقف یا توقف فعالیت خواهد بود.

در مواجهه با کمبود نقدینگی، آرگو اقداماتی را برای حفظ وجوه نقد و بهینه سازی نقدینگی انجام می دهد. این شرکت ۳۸۴۳ ماینر جدید Bitmain S19J Pro را به قیمت ۵.۶ میلیون دلار فروخت. این آخرین دسته از سفارشات اصلی Bitmain بود که برای نصب در اکتبر ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود. ظرفیت کل هش آرگو ۲.۵ اگزاهش در ثانیه باقی ماند.

مربوط: ماینرهای بیت کوین برای بقای درازمدت استراتژی کسب و کار خود را بازنگری می کنند

پیش از این، آرگو برای کاهش بدهی مایکل نووگراتز به شرکت سرمایه گذاری رمزارز گلکسی دیجیتال، دارایی های بیت کوین استخراج شده خود (BTC) را به شدت فروخته بود. پس از فروش ۶۳۷ بیت کوین در ژوئن ۲۰۲۲، آرگو ۸۸۷ بیت کوین دیگر را در ماه جولای فروخت. با این کار، Argo قادر خواهد بود در Bitfarms، بلاک چین های علمی و ریوت سرمایه گذاری کند.

آرگو تنها شرکت استخراج ارز دیجیتال نیست که در بازار نزولی در حال تلاش برای ادامه کار است. در ۲۶ اکتبر، Core Scientific استخراج‌کننده بیت‌کوین فرمی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد و در مورد روند ورشکستگی احتمالی هشدار داد. این شرکت به رویدادهای ناگوار صنعت مانند کاهش قیمت BTC، افزایش قیمت برق و سایر مسائل اشاره می کند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا