اخبار ارز دیجیتال

Argo Blockchain متهم به گمراه کردن سرمایه گذاران در دادخواست دسته جمعی است

پس از یک سال فاجعه بار فروش تاسیسات معدنی شاخص خود در سال ۲۰۲۲، مشکلات بلاک چین آرگو پس از یک شکایت دسته جمعی اخیر بدتر می شود.

سرمایه گذاران در Argo Blockchain، یک شرکت استخراج ارزهای دیجیتال، یک شکایت دسته جمعی تنظیم کرده اند و ادعا می کنند که ماینرها اظهارات نادرست داشته اند و اطلاعات مهم را در عرضه اولیه عمومی ۲۰۲۱ (IPO) خود حذف کرده اند.

شکایت جدیدی که در ۲۶ ژانویه تنظیم شد، آرگو و تعدادی از مدیران و مدیران آن را هدف قرار می دهد. این شرکت ادعا می کند که در افشای میزان تأثیر محدودیت های سرمایه، هزینه های برق و مسائل شبکه شکست خورده است.

در این دادخواست آمده است: «اسناد پیشنهادی با سهل انگاری تهیه شده و در نتیجه حاوی اظهارات نادرست از حقایق با اهمیت است یا سایر اظهارات واقعی لازم برای جلوگیری از گمراه‌کننده بودن را حذف می‌کند.

در نتیجه، سرمایه گذاران ادعا کردند که کسب و کار “کمتر از آنچه که آنها تصور می کردند پایدار” است، که منجر به تخمین بیش از حد چشم انداز مالی استخراج کنندگان شد.

“داشته است [the investors] اگر حقیقت را می‌دانستند، آن اوراق را نمی‌خریدند یا به‌طور دیگری آن را به دست نمی‌آوردند، یا به قیمت گران‌قیمتی که پرداخت می‌شد، یا غیر از این. ”

آرگو این اطلاعات را در ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱ عمومی کرد، زمانی که این شرکت اسناد مربوط به عرضه اولیه سهام خود را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ثبت کرد.

۷.۵ میلیون سهم در همان روز به قیمت عرضه ۱۵ دلار برای عموم منتشر شد که منجر به درآمد قبل از هزینه ۱۰۵ میلیون دلاری شد.

سهام ماینر از آن زمان به بعد به شدت سقوط کرد و به ۰.۳۶ دلار کاهش یافت و اکنون با قیمت ۱.۹۶ دلار به ازای هر سهم معامله می شود.

کاهش قیمت سهام بلاک چین آرگو از سپتامبر ۲۰۲۱ تا کنون. سس: یاهودارایی، مالیه، سرمایه گذاری

آرگو فوراً به درخواست نظر کوین تلگراف پاسخ نداد.

مربوط: هش بیت بیت کوین به نقطه عطف جدیدی می رسد زیرا ماینرها در پایین ترین سطح یک سال گذشته باقی می مانند

آخرین شکایت تنها چند روز پس از آن صورت می گیرد که آرگو در ۲۳ ژانویه مجدداً از قوانین فهرست نزدک پیروی کرد.

آرگو مجبور شده است تصمیمات سختی برای عبور از بازار نزولی جاری و روزهای سختی که استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال با آن روبرو هستند، بگیرد. این شرکت در ۲۸ دسامبر اعلام کرد که مرکز اصلی استخراج خود، Helios، را به مدیر سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Galaxy Digital به قیمت ۶۵ میلیون دلار می فروشد.

تاسیسات معدن هلیوس در افتتاحیه بزرگ.منبع: یوتیوب

سال ۲۰۲۲ به طور کلی یک سال پرتلاطم برای استخراج کنندگان کریپتو بوده است. افزایش شدید قیمت برق، کاهش قیمت ارزهای دیجیتال و افزایش دشواری استخراج، همگی بر درآمد تأثیر گذاشتند.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا