🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت نفت آرژانتین استخراج ارزهای رمزنگاری شده را با استفاده از تولید برق گاز باقی مانده آغاز می کند

تک پترول می‌خواهد با اجتناب از انتشار گاز، اثرات زیست‌محیطی خود را کاهش دهد و در این مدت سود بیشتری به دست آورد.

شرکت نفتی Techpetrol مستقر در بوئنوس آیرس تصمیم گرفته است تا گاز مازاد را به انرژی برای استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

همانطور که رسانه های محلی در ۲۴ سپتامبر گزارش دادند، Techpetrol قصد دارد اولین مرکز استخراج ارز دیجیتال با سوخت گاز خود را در منطقه Los Tordos 2 Este، واقع در شمال Vaca Muerta در پاتاگونیای آرژانتین راه اندازی کند. این شرکت ادعا می کند که رویکرد آن می تواند پروژه های تولید نفت را پیش ببرد و استفاده از گاز را بهینه کند و در نتیجه ضایعات را کاهش دهد.

مربوط: Stronghold درخواست مجوز برای سوزاندن لاستیک در پنسیلوانیا برای استخراج ارز دیجیتال می کند

این شرکت قصد دارد حداقل ۳۵۰۰۰ بشکه نفت در روز در این تاسیسات حفاری کند، اما با توجه به نبود زیرساخت برای مصرف گاز آزاد شده در این فرآیند، استخراج ارز دیجیتال یک گزینه استراتژیک برای مصرف گاز است. من تصمیم گرفتم آن را در نظر بگیرم. ریکاردو مارکوس، مدیر عامل شرکت تک پترول، توضیح می دهد:

با توجه به ناتوانی در انتشار گاز در محیط، ما تصمیم گرفته‌ایم تا عملیات استخراج ارز دیجیتال را انجام دهیم.»

Techpetrol امیدوار است استخراج ارزهای دیجیتال را از اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر آغاز کند. هدف اصلی کاهش اثرات زیست محیطی و ایجاد سود بیشتر با اجتناب از انتشار گاز است. این شرکت قبلاً قراردادی امضا کرده است و در حال همکاری با یک شرکت ناشناس است که تجربه اجرای استراتژی های مشابه در ایالات متحده را دارد.

مقاله ای که اخیرا توسط موسسه مدیریت ریسک (IRM) منتشر شده است، ادعا می کند که استخراج بیت کوین می تواند تا سال ۲۰۳۰ با تبدیل انتشار گازهای گلخانه ای بیهوده متان جهان به انتشارات کمتر مضر، انتشار جهانی را تا ۸ درصد کاهش دهد. این گزارش به یک مورد نظری اشاره می کند که نشان می دهد استفاده از متان جذب شده برای فعالیت های استخراج بیت کوین می تواند میزان متان آزاد شده در جو را کاهش دهد.

مجله: آیا DAO ها برای قابل دوام بودن بیش از حد تبلیغاتی هستند؟

مصاحبه های اضافی: ری خیمنز براوو، ماریوسکار گویو

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا