🚨 اخبار ارز دیجیتال

آرژانتین به پرداخت‌های رمزنگاری نه می‌گوید، فرانسه «فینفلوئنسرها» را تحمل می‌کند: قوانین رمزگشایی شدند، ۱ تا ۸ مه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بانک مرکزی آرژانتین، ارائه‌دهندگان پرداخت را از ارائه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال منع کرده و افزوده است که قصد دارد میزان قرار گرفتن سیستم پرداخت این کشور در معرض دارایی‌های دیجیتال را کاهش دهد.

هفته گذشته چند تحول مهم بین المللی در مورد مقررات وجود داشت. بانک مرکزی آرژانتین، ارائه‌دهندگان پرداخت را از ارائه تراکنش‌های ارزهای دیجیتال منع کرده و افزوده است که قصد دارد میزان قرار گرفتن سیستم پرداخت این کشور در معرض دارایی‌های دیجیتال را کاهش دهد. ارائه دهندگان پرداخت محلی از اظهار نظر در مورد این تصمیم خودداری کرده اند، اما اتاق بازرگانی فین تک آرژانتین از دولت خواست در این مورد تجدید نظر کند و گفت: “دسترسی به فناوری که مزایای و فرصت های متعددی را به جامعه ما ارائه می دهد.

در فرانسه، کمیته امور اقتصادی سنا اصلاحیه‌ای را تصویب کرده است که به شرکت‌های ثبت‌شده ارزهای دیجیتال اجازه می‌دهد اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی را برای اهداف تبلیغاتی و تبلیغاتی استخدام کنند. این زبان جدید به شرکت های ثبت شده در سازمان بازارهای مالی فرانسه اجازه می دهد تا تأثیرگذاران محصول را استخدام کنند.

در همین حال، نیجریه در حال آماده سازی مقررات صنعتی جدید برای پلتفرم های دارایی دیجیتال است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه (SEC) در حال بررسی اجازه دادن به صرافی های دیجیتال دارای مجوز برای فهرست کردن توکن هایی است که توسط دارایی های خاص مانند سهام، بدهی ها و دارایی ها پشتیبانی می شوند. SEC همچنین قصد دارد شرکت‌های فین‌تک را به‌عنوان کارگزاران فرعی دیجیتال، واسطه‌های تامین مالی جمعی، مدیران صندوق‌ها و صادرکنندگان توکن‌شده سکه ثبت کند.

کاخ سفید استاندارد بین المللی برای DLT ایجاد می کند

دولت ایالات متحده یک استراتژی استاندارد ملی را برای فناوری های کلیدی جدید اعلام کرده است که بلاک چین یکی از آنهاست. استراتژی ملی نشان می دهد که فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) و زیرساخت دیجیتال به طور فزاینده ای تأثیرگذار خواهند بود و به طور گسترده در بخش اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرند. حوزه‌های کلیدی که این فناوری‌ها به طور فعال در حال آزمایش هستند شامل زیرساخت‌های خودکار و متصل مانند جوامع هوشمند و اینترنت اشیا است. DLT به ویژه برای ایجاد امنیت سایبری و ویژگی ها و خدمات مبتنی بر حریم خصوصی مفید است.

به خواندن ادامه دهید

مجلس نمایندگان کارولینای شمالی لایحه ممنوعیت پرداخت CBDC به ایالت را تصویب کرد

مجلس نمایندگان کارولینای شمالی به اتفاق آرا لایحه ای را تصویب کرد که بر اساس آن پرداخت به ایالت های آمریکا با استفاده از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ممنوع می شود. آخرین نسخه این قانون با هدف منع افراد از استفاده از CBDC برای پرداخت به ایالت ممنوع است. همچنین فدرال رزرو را از استفاده از کارولینای شمالی به عنوان یک میدان آزمایشی بالقوه برای خلبان CBDC خود منع می کند. این لایحه به سنا می رود و باید قبل از اینکه فرماندار روی کوپر آن را امضا کند یا آن را وتو کند، به تصویب برسد.

به خواندن ادامه دهید

فرماندار مونتانا لایحه استخراج کریپتو را امضا کرد

فرماندار مونتانا، گرگ جیانفورته، لایحه‌ای را امضا کرده است که اساساً دولت‌های محلی این ایالت را از تصویب قوانین منع استخراج ارزهای دیجیتال منع می‌کند. این قانون با اصلاح قوانین موجود، ممنوعیت شرکت‌های استخراج از تعرفه‌های تبعیض‌آمیز برق، و اجازه ندادن مالیات بر کریپتوهای مورد استفاده به عنوان روش پرداخت، به ماینرهای رمزنگاری در داخل ایالت حق می‌دهد. ما آن را تضمین می‌کنیم. این تا حدی به عنوان یک اقدام احتیاطی در پاسخ به برخی پیشنهادات در سایر ایالت ها معرفی شد.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا