🚨 اخبار ارز دیجیتال

معمار فین تک تاییدیه NFA را دریافت می کند تا به عنوان کارگزار معرفی کننده عمل کند

رئیس سابق FTX.US این شرکت را در ژانویه تاسیس کرد تا به سرمایه گذاران نهادی در ارزهای دیجیتال و مشتقات سنتی خدمت کند.

Architect Financial Technologies، استارت آپی که توسط رئیس سابق FTX.US، برت هریسون تأسیس شده است، از انجمن ملی آتی (NFA) برای شرکت تابعه Architect Financial Derivatives برای فعالیت به عنوان یک کارگزار معرفی مستقل تأییدیه دریافت کرده است. این شرکت خدمات کارگزاری مشتقات را ارائه خواهد کرد. هریسون گفت که این شرکت هم بر بازار مشتقات کریپتو و هم بر بازار سنتی تمرکز دارد.

یک کارگزار معرفی کننده عضوی از NFA است که “برای خرید یا فروش قراردادهای آتی، اختیار خرید کالا، قراردادهای مبادله خرده فروشی یا مبادله درخواست می کند یا می پذیرد” اما در ازای آن پولی از مشتریان دریافت نمی کند. Architect یک ارائه دهنده نرم افزار است.

هریسون گفت تمرکز اصلی این شرکت بر روی بازارهای بلومبرگ عبارتند از:

“ایجاد یک تجارت تنظیم شده در فضای مشتقات مبادلاتی، نه فقط برای مشتقات ارز دیجیتال، بلکه برای مشتقات به طور کلی.”

بر اساس بیانیه ای، پلت فرم معاملاتی معمار، بورسی است که توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده تنظیم می شود و انواع معاملات مشتقه را با خدمات تسویه از طریق شرکای تنظیم شده ارائه می دهد. همچنین به مشتریان واجد شرایط دسترسی به بیش از ۲۰ صرافی تحت نظارت بین المللی ارائه می شود.

مطالب مرتبط: نرخ های بهره بسیار بالا دقیقاً همان چیزی است که بازار کریپتو به آن نیاز دارد

هریسون Architect را در ژانویه با ۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری از جمله Coinbase Ventures و Circle Ventures تأسیس کرد. این با هدف ارائه نرم افزار معاملاتی برای سرمایه گذاران نهادی ایجاد شده است.

پیشنهاد معمار منبع: architect.xyz

هریسون از می ۲۰۲۱ تا سپتامبر ۲۰۲۲ به عنوان رئیس FTX.US خدمت کرد، اما در نوامبر همان سال قبل از ورشکستگی صرافی ارزهای دیجیتال همراه با سایر شرکت های مرتبط با FTX استعفا داد. در ژانویه، هریسون رابطه خود را با مدیر عامل FTX سام بنکمن فرید در یک تاپیک بزرگ در توییتر (که اکنون به نام X شناخته می شود) مستند کرد.

تحت رهبری هریسون، FTX.US مستقر در شیکاگو یک دور سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون دلاری را تکمیل کرده و برنامه های خود را برای راه اندازی یک پلت فرم معاملات سهام اعلام کرده است. مانند Bankman Fried و دیگر مدیران سابق FTX، هریسون کار خود را در Jane Street Capital آغاز کرد.

مجله: هزینه بیت کوین ۵۰۰۰۰۰ دلاری Paxos، فروش توکن FTX برنامه ریزی شده، و اخبار بیشتر: Hodler’s Digest، ۱۰-۱۶ سپتامبر


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا