اخبار ارز دیجیتال

فعالیت معاملات آربیتروم از ماه آگوست به ۵۵۰ درصد افزایش یافته است: دلفی دیجیتال

پس از ارتقاء Nitro، فعالیت در Arbitrum افزایش یافت و تقریباً دو سوم از فعالیت تراکنش‌های مشاهده شده در لایه پایه اتریوم را به خود اختصاص داد.

راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم، آربیتروم از زمان به‌روزرسانی Nitro در ماه آگوست، با تقریباً ۶۲ درصد تراکنش‌های بیشتر از لایه پایه اتریوم، افزایش قابل توجهی در فعالیت داشته است.

در گزارش اول نوامبر، شرکت تحقیقاتی ارزهای دیجیتال دلفی دیجیتال به داده‌های Dune Analytics اشاره کرد که در هفته منتهی به ۲۴ اکتبر، کل تراکنش‌های Arbitrum 550 درصد نسبت به اوت افزایش یافته است.

در توییت قبلی، Delphi Digital در ابتدا اعلام کرد که Arbitrum 62 درصد از کل تراکنش‌های اتریوم را به خود اختصاص داده است، اما بعداً توضیح داد که این «جملات بد» است.

Arbitrum یک مجموعه خوش بینانه است که توسط توسعه دهندگان بلاک چین، Offchain Labs برای مقیاس بندی قراردادهای هوشمند اتریوم ساخته شده است. با استفاده از فناوری Optimistic Rollup، دسته‌های بزرگی از تراکنش‌های خارج از زنجیره را از قراردادهای هوشمند اتریوم و برنامه‌های غیرمتمرکز قبل از ارسال به اتریوم جمع‌بندی می‌کنیم.

بسیاری از پروتکل های معروف از Arbitrum استفاده می کنند، از جمله صرافی های غیرمتمرکز SushiSwap، Uniswap و GMX، پروتکل وام دهی Aave و پروتکل انتقال نقدینگی Stargate. طبق گزارش L2Beat، ارزش ناخالص فعلی (TVL) تا زمان نگارش این مقاله ۲.۵۹ میلیارد دلار است.

تحلیلگران دلفی به افزایش تعداد کاربران فعال هفتگی در آربیتروم اشاره کردند که ۱۲۵ درصد نسبت به ۱۰ اکتبر افزایش یافت و به اوج ۲۸۲۰۰۰ نفر در هفته منتهی به ۲۴ اکتبر رسید.

تحلیلگران همچنین پیشنهاد می‌کنند که بسیاری از افزایش فعالیت‌ها احتمالاً ناشی از سفته‌بازانی است که به دنبال افزایش فعالیت‌های زنجیره‌ای به امید دریافت ایردراپ بیشتر توکن‌های بومی هستند. من اینجا هستم. اشاره به توسط استیون گلدفدر، بنیانگذار Offchain Labs در.

در ۳۱ آگوست، شبکه اصلی Arbitrum One به Nitro ارتقا یافت. این به آزمایشگاه‌های Offchain اجازه می‌دهد تا هزینه‌های تراکنش را کاهش دهند و در عین حال ظرفیت شبکه را افزایش دهند.

امروز Arbitrum به طور متوسط ​​۹۰ تا ۹۵ درصد ارزان تر از اتریوم است، اما Nitro هزینه ها را حتی بیشتر کاهش می دهد.

مربوط: کلاه‌های سفید آسیب‌پذیری بزرگی را در پل اتریوم-آربیتروم کشف کردند: Wenmax Bounty؟

به دلیل کارمزدهای پایین آن، بازیکنان مختلف در اکوسیستم کریپتو می‌خواهند با Arbitrum One، یک ابزار بهینه‌سازی مالی غیرمتمرکز (DeFi) که از اول نوامبر عرضه می‌شود، ادغام شوند. فروکامبو، پروتکل افزایش سرمایه ارینو پروتکل بیمه Y2K Finance هر کدام اعلام کردند که بر روی راه حل های مقیاس بندی محبوب اجرا می شوند.

در ۱۳ اکتبر، Offchain Labs اعلام کرد که آزمایشگاه‌های Prysmatic، یکی از تیم‌های توسعه اصلی پشت Ethereum Merge را خریداری کرده است. امید است که این امر باعث بهبود ارتباطات و همکاری بین توسعه در هر دو لایه شود.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا