🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Artbitrum می گوید که Stylus یک تغییر دهنده بازی برای EVM خواهد بود

اد فلتن، یکی از بنیان‌گذاران Offchain Labs که Arbitrum را می‌سازد، گفت که ابزار جدید می‌تواند با اجازه دادن به توسعه‌دهندگان ماهرتر برای ساخت EVM‌ها، ایمن‌تر کند.

به گفته اد فلتن، یکی از بنیانگذاران Offchain Labs، ابزارهای توسعه‌دهنده Arbitrum که اخیراً منتشر شده‌اند، این پتانسیل را دارند که توسعه‌دهندگان بیشتری را به ماشین‌های مجازی اتریوم (EVM) متصل کرده و کد آنها را بهبود ببخشند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف در هفته بلاک چین، Felten در مورد Arbitrum Stylus صحبت کرد که خارج از زنجیره در ۳۱ آگوست در testnet منتشر شد. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های Arbitrum را با استفاده از زبان هایی مانند Rust، C و C++ بسازند.

فلتن گفت که Stylus به توسعه دهندگان بومی غیر وب ۳ اجازه می دهد تا از زبان های آشنا و ابزارهای توسعه استفاده کنند.

او افزود که با اشاره به افزایش تعداد توسعه دهندگانی که در Rust over Solidity برنامه نویسی می کنند، “توسعه دهندگان بیشتری” را برای ساخت EVM با استفاده از ابزارهای بالغ تر وارد می کند. Solidity یک زبان برنامه نویسی برای ساخت قراردادهای هوشمند اتریوم است.

یکی از چیزهایی که ما از این ابزارهای بالغ به دست می آوریم این است که آنها بسیار سریعتر هستند، بنابراین برای محاسبات معمولی ۱۰ تا ۱۵ برابر سریعتر از EVM هستند.

به گفته Felten، مزیت پشتیبانی از زبان‌های قدیمی این است که مقدار کد موجود نوشته شده در زبان‌هایی مانند Rust از قبل «به شدت آزمایش و ممیزی شده است».

Felten Rust را به‌عنوان زبانی که برای کمک به یافتن خطاهای توسعه طراحی شده است، شناسایی می‌کند، زیرا ابزارهای آن “در کاهش احتمال اشکالات در کد شما بسیار خوب هستند.”

“شما فقط می توانید آن را همانطور که هست استفاده کنید. اکنون می توانید آن را مستقیماً روی زنجیره استفاده کنید. کمتر از ابتدا می سازید و بهتر می توانید از آنچه دیگران ساخته اند استفاده کنید.”

فلتن همچنین تاکید کرد که هزینه های گاز ۱۰ تا ۱۵ برابر کمتر خواهد بود که “اجازه می دهد کارهای پیچیده تر انجام شود.” [to be] انجام شده در همان تراکنش، امکان انجام رمزنگاری سازگار با آیفون را باز می کند.

مربوط: Arbitrum سیستم مدیریت غیرمتمرکز دارایی را برای خوش بینی راه اندازی می کند

فلتن گفت که آیفون از استاندارد امضای دیجیتال متفاوتی نسبت به اتریوم استفاده می‌کند، که به خوبی پشتیبانی نمی‌شود، که منجر به “هزینه گاز بسیار بالا برای رمزنگاری اتریوم سازگار با آیفون” می‌شود.

“اما با استایلوس می‌توانیم آن را محقق کنیم. خیلی گران نیست.”

این می تواند به کیف پول های رمزنگاری شده اجازه دهد تا با استفاده از FaceID اپل برای تأیید تراکنش های کیف پول مشابه خرید با کارت بانکی در آیفون ها ادغام شوند.

موارد استفاده دیگری که Felten در کاهش قیمت بنزین می بیند، سطوح بالاتر واقع گرایی در بازی های مبتنی بر بلاک چین و ارزیابی روی زنجیره مدل های یادگیری ماشین در برابر داده های برنامه زنده بود.

در نهایت، فلتن گفت، Stylus می‌تواند به پروژه‌های در حال رشد سریع‌تر کمک کند، زیرا اجازه دادن به زبان‌های برنامه‌نویسی بالغ در برابر باگ‌ها و خطاها بهتر محافظت می‌کند و به طور بالقوه عملکرد را بهبود می‌بخشد.

“شما مجبور نیستید تمام عملکرد را از کد خود حذف کنید، که این امر نیز بار زیادی از بار توسعه پروتکل را کاهش می دهد.”

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنند

گزارش اضافی توسط اندرو فنتون.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا